Gry   »   Aktualności   »   Hitman - nowa odsłona jeszcze bardziej rozdrobniona

Aktualności

rss

Hitman - nowa odsłona jeszcze bardziej rozdrobniona

2016.01.15//  J. Kruczek
Najnowszy Hitman ma być wydawany epizodycznie, co jest wiadome od dawna. Okazuje się, że twórcy postanowili rozdrobnić grę jeszcze bardziej niż początkowo zakładano. Na pocieszenie zapowiedziano Edycję Kolekcjonerską.
Studio Io-Interactive zapowiedziało właśnie nowy schemat wydawania gry. Początkowo zakładano, że 11 marca zostanie opublikowany pierwszy zestaw za cenę 34,99 dolarów. Miał on zawierać trzy sandboksowe mapy, sześć misji z kampanii oraz dodatkowe tryby zabawy. W kolejnych miesiącach miały zadebiutować płatne dodatki z kolejnymi elementami fabuły.
Hitman
Hitman Hitman
Hitman

Deweloper jednak zmienił plany i jeszcze bardziej rozdrobnił produkcję. 11 marca zadebiutuje Intro Pack zawierający jedynie Prolog oraz mapę w Paryżu. Ten zestaw ma kosztować 15 dolarów. W Kwietniu pojawią się Włochy, a w maju Maroko. W kolejnych miesiącach mają się pojawiać kolejne mapy. Każdy z dodatków to koszt 10 euro.

Twórcy udostępnią także wersję Full Experience za 60 dolarów. Ten zestaw da możliwość darmowego pobierania wszystkich dodatków aż do skompletowania całej gry. Istnieje też możliwość zamówienia Intro Pack, a następnie Upgrade Pack za 50 dolarów, który pozwoli również pobrać wszystkie późniejsze dodatki do pełnej wersji. Końcem roku pojawi się kompletna gra w wydaniu pudełkowym.
Hitman będzie też dostępny w Edycji Kolekcjonerskiej. Za cenę 139,99 dolarów dostaniemy grę w wersji Full Experience, 10-calową figurkę Agenta 47, 60-stronicowy album z grafikami oraz krawat i spinkę Agenta 47. Wszystkie wersje i pakiety będą dostępne na PS4, Xbox One oraz PC.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hitman - nowa odsłona jeszcze bardziej rozdrobniona

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Hitman - nowa odsłona jeszcze bardziej rozdrobniona