Gry   »   Aktualności   »   Hellraid - pierwszy pokaz polskiej gry na nowym silniku

Aktualności

rss

Hellraid - pierwszy pokaz polskiej gry na nowym silniku

2014.09.19//  J. Kruczek
Hellraid jest polskim slasherem, który ma nawiązać walkę z najgłośniejszymi tytułami osadzonymi w mrocznym świecie fantasy. Gra została zapowiedziana sporo czasu temu, ale po drodze przeszła poważną przemianę.
Techland zdecydował się zmienić silnik graficzny na Chrome Engine 6, dzięki czemu gra trafi nie tylko na PC, ale także na konsole PS4 i Xbox One. Dziś mamy okazję zobaczyć pierwszy zapis rozgrywki z Hellraida na nowym silniku.
Hellraid
Hellraid Hellraid
Hellraid

Twórcy gry zorganizowali livestream ukazujący 20 minut rozgrywki. Film ukazuje początki gry i tak możemy zobaczyć poczynania żołnierza Aydena. Bohater po wyjściu na świat potworów z zaświatów opuszcza posterunek, aby sprawdzić czy jego siostra mieszkająca w pobliskiej wsi jest cała. I tak rozpoczyna się niebezpieczna i krwawa droga do piekła.

Hellraid
Gracze będą wycinać w pień stwory i zbierać masę przedmiotów. Wszystko w bardzo ładnej graficznie oprawie. Hellraid trafi na rynek w bliżej nieokreślonym momencie 2015 roku. Gra będzie dostępna na pecetach oraz Xboxie One i PS4. Co ważne wczesna wersja na PC zadebiutuje już jesienią w platformie Steam.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Hellraid - pierwszy pokaz polskiej gry na nowym silniku

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Hellraid - pierwszy pokaz polskiej gry na nowym silniku