Gry   »   Aktualności   »   Halo Online - sieciowy shooter w kultowym universum

Aktualności

rss

Halo Online - sieciowy shooter w kultowym universum

2015.03.26//  J. Kruczek
Halo Online przeniesie znaną markę na pecety. Grę zapowiedziało studio Saber Interactive, które ma się zająć stworzeniem godnego tej nazwy shotera sieciowego. Gra ma być dostępna dla graczy z Europy Wschodniej i nie wiadomo czy trafi w pozostałe części świata.

Halo Online będzie dostępne na pecetach w bliżej nieokreślonym terminie. Tytuł ma być darmowy z mikropłatnościami, co oznacza że każdy będzie mógł spróbować swoich sił na wirtualnym polu walki. Początkowo Halo Online będzie udostępniany w Rosji i byłych republikach radzieckich. Na liście państw znalazły się m.in. Ukraina, Białoruś czy Kazachstan.
Halo 4
Halo 4 Halo 4
Halo 4

Saber Interactive nie jest nowicjuszem w temacie Halo i shooterów. Deweloper pracował z 343 Industries nad Halo: The Master Chief Collection. Studio wydało na świat także całkiem ciekawy TimeShift. Data debiutu Halo Online nie została jeszcze ustalona, ale latem mają wystartować beta testy w Rosji.

Halo Online zostanie pozbawiony kampanii fabularnej. Jeżeli zaś chodzi o tło to gracze znajdą się w ośrodku szkoleń UNSC, gdzie wraz z innymi Spartanami wezmą udział w grach wojennych. W trakcie starć walczyć ze sobą będzie do 16 graczy.Przed walką gracz wybierze klasę postaci, ale na mapie znajdzie masę dodatkowych broni i power-upów.
Halo 4
Halo 4 Halo 4
Halo 4

W grze nie znajdziemy aren z innych tytułów Halo. Cała gra powstanie od podstaw. Do prac wykorzystano zmodyfikowany silnik z Halo 3, a poziom grafiki przypomina Halo 4. Wkrótce powinny się pojawić pierwsze materiały z gry.
Halo 4
Halo 4
Halo 4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Halo Online - sieciowy shooter w kultowym universum

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Halo Online - sieciowy shooter w kultowym universum