Gry   »   Aktualności   »   Gran Turismo Sport - nowy zwiastun i szczegóły planowanych wydań

Aktualności

rss

Gran Turismo Sport - nowy zwiastun i szczegóły planowanych wydań

2016.05.21//  J. Kruczek
Gran Turismo Sport zadebiutuje na konsoli Playstation 4 dokładnie 16 listopada. Sony zaprezentowało oficjalny zwiastun z elementami rozgrywki oraz potwierdziło datę premiery.

Na rynku pojawia się dwie wersje cyfrowe. Podstawowe wydanie Gran Turismo Sport będzie dostępne za 249 złotych. Gracze będą się też mogli wyposażyć w Gran Turismo Sport Deluxe za które zapłacą 294 złote. Ten zestaw zaoferuje oprócz gry pakiet dodatkowych barw, naklejek oraz motywów. Gracze dostaną też chromowany kask wyścigowy i milion kredytów do wydania w grze.
Gran Turismo Sport
Gran Turismo Sport Gran Turismo Sport
Gran Turismo Sport

Oczywiście nie mogło zabraknąć bonusów dla osób chcących kupić grę przedpremierowo. Te wydania zostaną wzbogacone o dynamiczny motyw i pakiet samochodu bezpieczeństwa. Do sklepów zawitają także klasyczne pudełkowe wydania. Pierwszym z nich będzie Bonus Edition z cyfrowymi dodatkami, drugi to Steel Book Edition wzbogacono o metalowe pudełko i cyfrowe dodatki. Ostatnim będzie Edycja Kolekcjonerska, a w niej znajdzie się model Mercedesa AMG GTS oraz przewodnik po motoryzacji.
Gran Turismo Sport
Gran Turismo Sport
Gran Turismo Sport

Gran Turismo Sport będzie się skupiać na sieciowych mistrzostwach markowanych przez FIA. Właśnie dlatego Sony rozpoczęło przedsezonowe mistrzostwa dla zaproszonych graczy. Maja oni sprawdzić, jak się sprawdza cała formuła, która w dużej  mierze pozostaje jeszcze nieznana szerszemu gronu.
Gran Turismo Sport
Gran Turismo Sport
Gran Turismo Sport

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gran Turismo Sport - nowy zwiastun i szczegóły planowanych wydań

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Gran Turismo Sport - nowy zwiastun i szczegóły planowanych wydań