Gry   »   Aktualności   »   Gra Stranger Things jednak powstanie. Netflix szuka nowego dewelopera

Aktualności

rss

Gra Stranger Things jednak powstanie. Netflix szuka nowego dewelopera

2018.09.25//  J. Kruczek
Gra na podstawie serialu Stranger Things miała być jednym z przyszłych projektów studia Telltale Games. Niestety jak już wiemy deweloper kończy swoją działalność, a ten oraz kilka innych projektów zostały anulowane.
Upadek Telltale Games wstrząsnął światem gier i nie cichną komentarze na temat tego wydarzenia. Osoby, które czekały na przygodówkę Stranger Things mogą mieć nadzieję, na wydanie gry. Zapewne nie będzie ona taka, jak planował upadły deweloper, ale możliwe, że zostanie zachowany koncept przygodówki.
Stranger Things
Stranger Things Stranger Things
Stranger Things

Netflix skomentował sytuację i zapewnił, że nadal chce stworzyć grę na bazie serialu Stranger Things. Platforma dąży do wydania pełnoprawnej gry na motywach serialu, ale w tej chwili nie wie komu powierzy produkcję. Platforma poszukuje teraz dewelopera, który mógłby stworzyć grę od nowa. Tym samym nie wiadomo czy nowy deweloper miałby się trzymać popartej wcześniej koncepcji, czy też stworzyć coś zupełnie innego.
Stranger Things
Stranger Things
Stranger Things

Tymczasem w sieci pojawiło się kilka materiałów z anulowanego projektu. Możemy zobaczyć krótki fragment rozgrywki z bardzo wczesnej wersji gry oraz kilka grafik koncepcyjnych.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Metro Exodus - klimatyczne introWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gra Stranger Things jednak powstanie. Netflix szuka nowego dewelopera

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Gra Stranger Things jednak powstanie. Netflix szuka nowego dewelopera