Gry   »   Aktualności   »   Gra Star Wars od EA Vancouver będzie mieć tryb fabularny

Aktualności

rss

Gra Star Wars od EA Vancouver będzie mieć tryb fabularny

2018.06.03//  J. Kruczek
Marka Star Wars historią stoi o czym zdaje się zapominać Electronic Arts. Studio Visceral Games tworzyło grę przygodową z tego universum, ale EA postanowiło zamknąć projekt zastępując go sieciowym projektem.

Teraz nad nową grą ze świata Star Wars pracuje EA Vancouver. Wygląda jednak na to, że deweloper zaoferuje coś dla miłośników fabularnych tytułów. Pierwsze informacje o nowej grze po przejęciu przez EA Vancouver mówiły o otwartym świecie i rozbudowanej mechanice sieciowej. Szybko pojawiły się obawy, że tytuł zostanie pozbawiony kampanii fabularnej na rzecz zabaw w piaskownicy.
Star Wars
Star Wars Star Wars
Star Wars

Studio wydało ogłoszenie o pracę. Poszukiwany projektant elementów sieciowych ma mieć za zadanie zharmonizowanie mechanik sieciowych z trybem fabularnym dla pojedynczego gracza. Wygląda więc na to, że nowa gra będzie oferowała kampanię dla pojedynczego gracza. To oznacza historię, która zgodnie z polityką Disneya miałaby być zgodna z kanonem Star Wars.

Star Wars
Zapewne kampania nie zaoferuje nam bardzo bogatego doświadczenia fabularnego. Mamy jednak nadzieję, że historia będzie choć trochę głębsza i ciekawsza niż to co zobaczyliśmy w drugim Battlefroncie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Metro Exodus - klimatyczne introWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Gra Star Wars od EA Vancouver będzie mieć tryb fabularny

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Gra Star Wars od EA Vancouver będzie mieć tryb fabularny