Gry   »   Aktualności   »   God of War - przygoda Kratosa zajmie 25-35 godzin

Aktualności

rss

God of War - przygoda Kratosa zajmie 25-35 godzin

2017.12.11//  J. Kruczek
God of War w najnowszej odsłonie odejdzie od utartych schematów oraz klimatów. Co prawda znów stawimy czoła mitycznym istotom, ale tym razem będą one miały swoje źródło w wierzeniach nordyckich. Okazuje się, że nie tylko klimat się zmieni.
Twórcy przykładają się do stworzenia ambitnej i rozbudowanej produkcji. Gracze mają spędzić z Kratosem od 25 do 35 godzin. Podczas imprezy Playstation Experience zdradzono, że właśnie tyle w zależności od poziomu trudności zajmie przejście kampanii.
God of War
God of War God of War
God of War

O takim czasie zapewnia dyrektor kreatywny projektu, Cory Barlog. Minimum 25 godzin zabawy jest sporym przeskokiem względem poprzedniczek. Wcześniejsze gry z serii można było pokonać w czasie nie dłuższym niż 8-10 godzin. Wzrost czasu zabawy jest efektem kilku posunięć. Nowy God of War stawia na bardziej filmowe doznania, co oznacza więcej przerywników filmowych i fragmentów bez czystej akcji. Na znaczeniu zyska również eksploracja. Na koniec dodajmy, że według plotek God of War zadebiutuje 22 marca 2018 roku.
God of War
God of War
God of War
God of War
God of War

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
God of War - prezentacja systemu walkiWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
God of War - przygoda Kratosa zajmie 25-35 godzin

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   God of War - przygoda Kratosa zajmie 25-35 godzin