Gry   »   Aktualności   »   God of War - przygoda Kratosa zajmie 25-35 godzin

Aktualności

rss

God of War - przygoda Kratosa zajmie 25-35 godzin

2017.12.11//  J. Kruczek
God of War w najnowszej odsłonie odejdzie od utartych schematów oraz klimatów. Co prawda znów stawimy czoła mitycznym istotom, ale tym razem będą one miały swoje źródło w wierzeniach nordyckich. Okazuje się, że nie tylko klimat się zmieni.
Twórcy przykładają się do stworzenia ambitnej i rozbudowanej produkcji. Gracze mają spędzić z Kratosem od 25 do 35 godzin. Podczas imprezy Playstation Experience zdradzono, że właśnie tyle w zależności od poziomu trudności zajmie przejście kampanii.
God of War
God of War God of War
God of War

O takim czasie zapewnia dyrektor kreatywny projektu, Cory Barlog. Minimum 25 godzin zabawy jest sporym przeskokiem względem poprzedniczek. Wcześniejsze gry z serii można było pokonać w czasie nie dłuższym niż 8-10 godzin. Wzrost czasu zabawy jest efektem kilku posunięć. Nowy God of War stawia na bardziej filmowe doznania, co oznacza więcej przerywników filmowych i fragmentów bez czystej akcji. Na znaczeniu zyska również eksploracja. Na koniec dodajmy, że według plotek God of War zadebiutuje 22 marca 2018 roku.
God of War
God of War
God of War
God of War
God of War

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Metro Exodus - klimatyczne introWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
God of War - przygoda Kratosa zajmie 25-35 godzin

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   God of War - przygoda Kratosa zajmie 25-35 godzin