Gry   »   Aktualności   »   God of War - Sony opublikowało gameplay z gry

Aktualności

rss

God of War - Sony opublikowało gameplay z gry

2018.03.20//  J. Kruczek
God of War zapowiada się niezwykle interesująco, ale pośród wszystkich prezentacji gry zabrakło najważniejszego pokazu. Twórcy publikowali materiały zmontowane na potrzeby pokazów, ale gracze czekali na czysty gameplay z gry. I dziś się doczekali.
Sony postanowiło opublikować dwa nowe materiały z gry. Ukazują one czystą rozgrywkę, więc można się zapoznać z tym co szykują dla nas twórcy. Pierwszy materiał ukazuje gameplay z komentarzem ekipy Playstation Underground. Możemy na nim zobaczyć walkę, zagadki oraz wykorzystanie nowej waluty hacksilver. Osoby mające okazję zagrać w tytuł rozpływają się nad oprawą graficzną stawiając ją na równi z Uncharted 4 i Horizon: Zero Dawn.
God of War
God of War God of War
God of War


Drugi materiał skupia się na systemie walki. A ten będzie sporą zmianą dla fanów marki. Twórcy odeszli bowiem od klasycznego tłuczenia po klawiszach na rzecz zręcznościowej walki w stylu Dark Souls. Trzeba jednak zaznaczyć, że gra nie naśladuje tworu studia From Software. Nie będziemy mieli do czynienia z symulatorem umierania. Jedynie walka będzie teraz wymagała bardziej taktycznego podejścia niż dotychczas w serii. God of War zadebiutuje 20 kwietnia na PS4. W Polsce otrzymamy wersję z pełnym polskim dubbingiem.
God of War
God of War
God of War
God of War
God of War

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Metro Exodus - klimatyczne introWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
God of War - Sony opublikowało gameplay z gry

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   God of War - Sony opublikowało gameplay z gry