Gry   »   Aktualności   »   Glorious Leader! - Kim Dzong Un atakuje USA w grze mobilnej

Aktualności

rss

Glorious Leader! - Kim Dzong Un atakuje USA w grze mobilnej

2014.05.15//  J. Kruczek
Gry często wzbudzają kontrowersje, co nie jest niczym nadzwyczajnym. Wiele produkcji porusza tematy ciężkie dla pewnych grup społecznych i to powoduje lawiny pozwów publicznych oburzeń i innych. W efekcie takie gry zyskują jeszcze większą popularność.
Ciekawe jaki los czeka Glorious Leader! Produkcja ta powstaje głównie z myślą o Androidzie oraz iOS, ale będzie też dostępna na pecetach. Co w niej takiego kontrowersyjnego? Otóż głównym bohaterem będzie sam Kim Dzong Un, który z pomocą Dennisa Rodmana i jednorożca napadnie na USA.
Glorious Leader! Glorious Leader!...
Glorious Leader! ...porusza kontrowersyjny temat...
Glorious Leader! ...ataku Korei Północnej na USA

Glorious Leader! jest prostą strzelanką zachowaną w 16-bitowej retro stylistyce. Starsi gracze pamiętają czasy, gdy podobne gry stanowiły najwyższe osiągnięcie przemysłu rozrywkowego. Gra ma w humorystyczny sposób kpić z reżimu Północnej Korei. Mimo to gra antybohaterem zabijającym dzielnych amerykańskich żołnierzy jest tematem kontrowersyjnym.
Glorious Leader!
Glorious Leader!
Glorious Leader!

Bardzo możliwe, że Glorious Leader! nie doczeka się premiery w App Store. Amerykański gigant często blokuje debiuty gier, które poruszają zbyt problematyczne tematy. Wszak Apple nie może sobie pozwolić na rysy na swoim wizerunku. Szczęśliwie z tematyka nie powinno mieć problemu Google. Niestety nie wiemy kiedy nastąpi debiut Glorious Leader! w Google Play. Na razie gra jest w fazie produkcji, a my możemy zobaczyć pierwszy zwiastun ukazujący strzelankę w akcji.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Glorious Leader! - Kim Dzong Un atakuje USA w grze mobilnej

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Glorious Leader! - Kim Dzong Un atakuje USA w grze mobilnej