Gry   »   Aktualności   »   Ghost of Tsushima - zwiastun premierowy i pierwsze recenzje

Aktualności

rss

Ghost of Tsushima - zwiastun premierowy i pierwsze recenzje

2020.07.15//  J. Kruczek
Ghost of Tsushima zadebiutuje na rynku już w najbliższy piątek, czyli 17 lipca. Produkcja będąca ostatnim dużym exclusivem na PS4 otrzymała premierowy zwiastun, a w sieci pojawiły się pierwsze recenzje.
Wygląda na to, że Ghost of Tsushima jest po prostu kolejną świetną produkcją przeznaczoną na PS4. Produkcja zbiera pochlebne recenzje i jak się okazuje oferuje wiele interesujących rozwiązań. Pierwsze materiały pokazywały, że możemy mieć do czynienia z klonem Assassin's Creed. Tymczasem twórcy Ghost of Tsushima wzięli na warsztat rozwiązania z ostatnich gier z otwartym światem i zmodyfikowali je dodając oryginalne elementy perfekcyjnie wpisane w setting produkcji.
Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima Ghost of Tsushima
Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima jest grą akcji z otwartym światem. Gracze będą mieli możliwość poprowadzenia samuraja samotnie walczącego z mongolskim okupantem. W czasie rozgrywki będzie można toczyć otwarte walki bądź przyjąć rolę skrytobójcy. Co ciekawe sama narracja gry będzie poddawała skrytobójstwa pod wątpliwość.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ghost of Tsushima - zwiastun premierowy i pierwsze recenzje

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

  • Na polskim rynku debiutuje kolejny smartfon od Motoroli - motog51 5G. To kolejny model z...

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Ghost of Tsushima - zwiastun premierowy i pierwsze recenzje