Gry   »   Aktualności   »   Get Even - Polska gra z fotorealistyczną oprawą graficzną

Aktualności

rss

Get Even - Polska gra z fotorealistyczną oprawą graficzną

2013.12.15//  J. Kruczek
Get Even to nowy projekt polskiego studia The Farm 51. Produkcja ma być strzelanką z fotorealistyczna oprawą graficzną. Pierwsze materiały pokazują, że w zapowiedziach jest sporo prawdy. Deweloper jest znany z takich gier, jak NecroVision, Deadfall Adventures czy też Painkiller Hell & Damnation.
Technologia skanowania wykorzystana w Get EvenPolskie studio stawia przede wszystkim na grafikę i w ten sposób chce przyciągnąć graczy. Get Even na pierwszy rzut oka robi piorunujące wrażenie i faktycznie ma szanse być jedną z piękniejszych gier na rynku. Niestety na finalny efekt poczekamy do 2015 roku.
Get Even Get Even wykorzysta nową technologię...
Get Even ...pozwalającą przenieść obiekty z rzeczywistości...
Get Even ...bezpośrednio do gry

Get Even powstaje z myślą o pecetach oraz konsolach nowej generacji. Co ciekawe twórcy nie skupiają się na fajerwerkach graficznych. Gra dosłownie ma być fotorealistyczna, dlatego wszystkie modele w grze zostaną oparte o skany 3D prawdziwych lokacji i postaci. Po raz pierwszy taka metoda zostanie użyta na tak dużą skalę w grach.

Technologia służąca do przeniesienia prawdziwych lokacji do gry jest ciągle rozwijana przez studio, ale już teraz efekty robią wielkie wrażenie. Get Even połączy kampanię solową z multiplayerem. Gracze będą mogli w każdej chwili dołączyć do kampanii innej osoby i wcielić się w postaci kierowane wcześniej przez sztuczną inteligencję. W ten sposób rozgrywka będzie znacznie bardziej nieprzewidywalna i wymagająca.

Get Even ma być czymś nowym i wyjątkowym. Twórcy nie chcą się mierzyć z gigantami rynku FPP, ale zaoferować coś specjalnego dla wymagających graczy rządnych nowinek. Czas pokaże, jak poradzi sobie Get Even.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Get Even - Polska gra z fotorealistyczną oprawą graficzną

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Get Even - Polska gra z fotorealistyczną oprawą graficzną