Gry   »   Aktualności   »   GTA V - nowe informacje od Rockstar Games

Aktualności

rss

GTA V - nowe informacje od Rockstar Games

2013.07.03//  J. Kruczek
Rockstar Games odsłonił już wiele tajemnic na temat GTA V. Mimo to deweloper zorganizował wirtualne spotkanie z graczami, na którym odpowiedział na sporo pytań. W efekcie poznaliśmy kilka ciekawych informacji na temat nowej produkcji mającej na celu zrewolucjonizować gry z otwartym światem.
Na początek potwierdzono sposób rozgrywki polegający na przełączaniu się między bohaterami. Gracz w każdej chwili będzie mógł zmienić postać i rozpocząć zabawę w innej części miasta. Tymczasem pozostałe dwie postacie będą sterowane przez komputer i oddadzą się swoim sprawom. Co ciekawe trzej bohaterowie GTA V spotkają się nie tylko podczas misji, ale będą mogli także zagrać razem w golfa czy wypić browarka w pubie. Każda z postaci posiada też swój unikatowy zestaw misji pobocznych, co zachęci graczy do zabawy każdym z bohaterów.
GTA V
GTA V GTA V
GTA V

Twórcy planują dodawać do każdej wersji gry dużą, dwustronicową mapę. W droższych zestawach na mapie pojawią się informacje o ukrytych miejscach i bonusach. Potwierdzono informację o możliwości tuningowania samochodów. Zapewne możliwości będą mocno odbiegać od tych znanych z gier wyścigowych, ale nie powinno zabraknąć możliwości ciekawej personalizacji. Do tego gracze będą mogli modyfikować uzbrojenie co zaowocuje jeszcze bardziej kreatywną młucką na ulicach Los Santos.
GTA V
GTA V GTA V
GTA V

Gra zajmie 8 GB na dysku konsoli i musi być zainstalowana. W przypadku Playstation 3 otrzymamy jedną płytę Blu-ray, zaś na Xboxie 360 wykorzystano dwie płyty DVD. Jedna z nich będzie się musiała znajdować w napędzie podczas zabawy.
Rockstar ciągle nie chce komentować kwestii pecetowego wydania. Jednak podczas rozmowy z graczami padło stwierdzenie, że najpierw deweloper chce się zająć platformami obecnej generacji. Niewykluczone, że pecetowa edycja pojawi się wraz z wersjami na Xboxa One i PS4. Takie rozwiązanie jest całkiem prawdopodobne. W grze pojawi się tryb multiplayera o nazwie Grant Theft Auto Online, co może wróżyć integrację podstawowej rozgrywki z zabawą sieciową. Szczegóły na jego temat mamy poznać w ciągu najbliższych tygodni. Rockstar potwierdził też, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby GTA V pojawiło się 17 września.
GTA V
GTA V
GTA V

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
GTA V - nowe informacje od Rockstar Games

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...


Do góry  //  Gry   »   Aktualności   »   GTA V - nowe informacje od Rockstar Games