Gry   »   Aktualności   »   Fortnite - oryginalna strzelanka na nowych materiałach

Aktualności

rss

Fortnite - oryginalna strzelanka na nowych materiałach

2014.07.09//  J. Kruczek
Fortnite jest kolejna grą mieszającą w sobie wiele gatunków. Przeważającą cechą produkcji jest strzelanka TPP, ale gracze będą też rozwijać swoje postaci, budować specjalne budynki i pułapki oraz zbierać surowce.
Gra została zapowiedziana przez Epic Games w 2011 roku, ale dopiero teraz nabiera rozpędu. W sieci zadebiutowały nowe materiały ukazujące rozgrywkę, która prezentuje się niezwykle interesująco. Mimo iż mamy do czynienia ze strzelanką to gracze nie będą tylko bezmyślnie biegali i wypróżniali magazynków.
Fortnite
Fortnite Fortnite
Fortnite

Fortnite będzie produkcją free-to-play. Oczywiście pojawią się mikrotransakcje. Za prawdziwe pieniądze będzie można kupić karty z modyfikacjami dla postaci. W ten sposób bardziej majętni gracze będą mogli szybciej zdobyć pewne umiejętności i akcesoria. Należy pamiętać, że ulepszenia czy schematy do budowy można bez problemu zdobyć w grze. Zakup jest przeznaczony dla niecierpliwych.
Gracze będą mogli budować budynki oraz montować narzędzia i bronie. Schematy pozyskane przez gracza dadzą możliwość nieograniczonego montowania danego przedmiotu. Wykonane prace będzie można podarować znajomemu. Trzeba jednak pamiętać, że każdy przedmiot ma swoją trwałość i po jakimś czasie się zużyje
Fortnite
Fortnite Fortnite
Fortnite

Fortnite trafi na pecety oraz konsole Xbox 360 i PS3. Niestety nie wiemy kiedy dokładnie gra zadebiutuje. Póki co pozostaje nam się cieszyć nowymi materiałami.
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite
Fortnite

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fortnite - oryginalna strzelanka na nowych materiałach

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Fortnite - oryginalna strzelanka na nowych materiałach