Gry   »   Aktualności   »   Final Fantasy VII Remake - odświeżone RPG nie zmieścić się w trylogii

Aktualności

rss

Final Fantasy VII Remake - odświeżone RPG nie zmieścić się w trylogii

2020.04.29//  J. Kruczek
Final Fantasy VII Remake okazał się sukcesem i w efektowny sposób przywrócił na rynek jedną z najbardziej kultowych gier w historii branży. Początkowo twórcy planowali wydanie odświeżonej gry w formie trylogii. Jak wiadomo pierwsza część wydana niedawno zawiera tylko fragment historii z pierwowzoru.
Teraz okazuje się, że trzy części Final Fantasy VII Remake mogą nie wystarczyć do pokazania całej fabuły. Deweloperzy ze Square Enix zdradzili, że pierwotna wizja na trylogię może się okazać nie do osiągnięcia. Wszystko zależy od wydawcy i narzucenia stylu wydawniczego. Wydawca może się zdecydować na wypuszczanie częściej mniejszych gier, co będzie oznaczało publikowanie większej ilości odsłon Final Fantasy VII Remake.
Final Fantasy VII Remake
Final Fantasy VII Remake Final Fantasy VII Remake
Final Fantasy VII Remake

Deweloperzy muszą być gotowi na publikowanie gier co rok. Mniejszy czas na tworzenie oznacza mniejszą zawartość, a co za tym idzie konieczność podzielenia Final Fantasy VII Remake na większą ilość epizodów. Z drugiej strony Square Enix może zdecydować się na wydawanie kolejnych epizodów co kilka lat. Wtedy deweloperzy będą mogli trzymać się koncepcji trylogii. Pierwszy epizod Final Fantasy VII Remake zadebiutował w kwietniu i choć tytuł ciepło przyjęto to pojawiły się zarzuty o niepotrzebne rozciąganie rozgrywki przez nowe elementy, które nie zawsze trzymały poziom pierwowzoru. Czas pokaże na jaki rozwój produkcji zdecyduje się wydawca.
Final Fantasy VII Remake
Final Fantasy VII Remake
Final Fantasy VII Remake

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Final Fantasy VII Remake - odświeżone RPG nie zmieścić się w trylogii

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Final Fantasy VII Remake - odświeżone RPG nie zmieścić się w trylogii