Gry   »   Aktualności   »   Fallout 76 - mody najwcześniej końcem 2019 roku

Aktualności

rss

Fallout 76 - mody najwcześniej końcem 2019 roku

2018.10.11//  J. Kruczek
Gry Bethesdy nie słyną z dopracowania. Nieco archaiczne technologie i liczne błędy są nieodzownym elementem każdej nowej produkcji tej firmy, ale z drugiej strony to one częściowo odpowiadają za klimat takich serii jak Fallout czy The Elder Scrolls.
Kolejną ważną cechą gier Bethesdy są mody. Wydawca ten jest jedną z nielicznych firm, które bardzo żywiołowo wspierają modyfikacje swoich gier. Niestety w przypadku Fallout 76 gracze będą musieli nieco poczekać na system modyfikacji. Ten wymaga jeszcze wiele pracy obejmującej między innymi możliwość dodawania prywatnych serwerów.
Fallout 76
Fallout 76 Fallout 76
Fallout 76

Fallout 76 jest grą sieciową i co za tym idzie nie ma mowy o modach na starcie produkcji. Nie może dojść do sytuacji, w której gracz posiadający grę podstawową nie może się bawić bo trafił na mocno zmodowany serwer. W efekcie Bethesda musi opracować odpowiednie narzędzia umożliwiające tworzenie prywatnych serwerów i następnie ich modowanie. Takie prace będą prowadzone, ale póki co twórcy mają inne zadania. W efekcie firma przyznaje, że szansa na mody jest, ale nie powinniśmy na nie liczyć wcześniej, jak w listopadzie 2019 roku.
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76
Fallout 76

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Forza Street w debiutanckim zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Fallout 76 - mody najwcześniej końcem 2019 roku

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Fallout 76 - mody najwcześniej końcem 2019 roku