Gry   »   Aktualności   »   FIFA 20 - EA zapowiada liczne poprawki względem poprzedniczki

Aktualności

rss

FIFA 20 - EA zapowiada liczne poprawki względem poprzedniczki

2019.06.01//  J. Kruczek
Electronic Arts powoli rozkręca machinę marketingową wokół gry FIFA 20. Sportowa produkcja ma przynieść sporo nowości i właśnie na tym skupił się wydawca prezentując listę szykowanych zmian. W grze ma zagościć wiele modyfikacji rozgrywki będących odpowiedzią na sporą krytykę graczy.
Wydawca opublikował na swojej stronie komunikat z listą szykowanych zmian. Zdaniem EA wszystkie szykowane nowości są odpowiedzią na błędy poprzedniej odsłony, na które gracze nadal narzekają. W efekcie FIFA 20 powinna bardziej realistycznie przedstawić rozgrywki piłkarskie. Jakie zmiany przyniesie FIFA 20?
FIFA 19
FIFA 19 FIFA 19
FIFA 19

Główną zmianą będzie usprawniona sztuczna inteligencja zachowująca się w bardziej realistyczny sposób. Zmieni się rozgrywanie strzałów sam na sam. Gra weźmie pod uwagę cechy konkretnych piłkarzy i wprowadzi bardziej naturalne zachowania bramkarza w takich sytuacjach. Gracze będą mieli możliwość precyzyjnego wykończenia strzału. Czas do uzyskania "zielonego strzału" skróci się do 2 klatek. Strzały z woleja staną się bardziej nieprzewidywalne, a uderzenia z pierwszej piłki stracą na celności.

W grze pojawi się też łaskawszy system sztuczek technicznych. Twórcy mają zwiększyć margines błędu, co wyeliminuje częste utraty piłki przez gracza próbującego poczarować na boisku. Możemy się spodziewać usprawnienia ustawiania się piłkarzy przy stałych fragmentach gry. Ręczne sterowanie bramkarzem także ulegnie zmianie. Ruchy zawodnika mają być wolniejsze, a odbiór piłek mniej skuteczny. To tylko część z szykowanych zmian. Szczegółowy pokaz nowości mamy otrzymać podczas imprezy EA Play już 8 czerwca. Zobaczymy czy FIFA 20 przypadnie graczom do gustu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
FIFA 20 - EA zapowiada liczne poprawki względem poprzedniczki

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   FIFA 20 - EA zapowiada liczne poprawki względem poprzedniczki