Gry   »   Aktualności   »   FIFA 14 z licencją na polską ekstraklasę!

Aktualności

rss

FIFA 14 z licencją na polską ekstraklasę!

2013.09.04//  P. Potocki
Tagi: FIFA FIFA 14
Niezwykle popularna seria FIFA od EA ostatnio nie rozpieszczała zbytnio polskich graczy. Brak licencji na polską ekstraklasę był łyżką dziegciu w beczce miodu. Fikcyjne nazwy klubów czy przekręcone nazwiska zawodników psuły nam wszystkim zabawę. Wraz z premierą gry FIFA 2014 ulegnie to jednak zmianie zmianie.

Electronics Arts doszedł do porozumienia ze spółką Ekstraklasa S.A mającej prawda do naszej ligi. Na mocy zawartej umowy do gry FIFA 2014 trafi licencjonowana liga T-Mobile Ekstraklasa. Zatem możemy się spodziewać wszystkich 16 drużyn grających w najwyższej klasie rozgrywkowej w aktualnym składzie i swoich barwach.

Jarosław Kędzior z firmy EA tak skomentował porozumienie: „Jesteśmy zachwyceni faktem powrotu T-Mobile Ekstraklasy do gry FIFA14. Liga dołącza do 29 światowych lig sprawiając, że najnowsza FIFA jest komplementarną i pełną licencji grą w swojej historii. Cieszę się, że wraz z Ekstraklasą S.A. udało nam się wyjść naprzeciw oczekiwaniom setek tysięcy fanów FIFY w Polsce, dla których możliwość poprowadzenia w grze swojej ukochanej ligowej drużyny jest szczególnie ważna”.

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
FIFA 14 z licencją na polską ekstraklasę!

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   FIFA 14 z licencją na polską ekstraklasę!