Gry   »   Aktualności   »   FIFA 14 w porównaniu edycji na Playstation 4 i Xboxa One

Aktualności

rss

FIFA 14 w porównaniu edycji na Playstation 4 i Xboxa One

2013.12.01//  J. Kruczek
FIFA 14 zadebiutowała na konsolach nowej generacji i będzie niewątpliwie jedną z popularniejszych gier na PS4 i Xboxa One. Na podstawie tej gry gracze mogą też dokonać wyboru konsoli jaką będą chcieli zakupić. Jednak FIFA 14 na silniku EA Sports Ignite nie będzie zbyt pomocna w wyłonieniu lepszego sprzętu.
Porównanie graficzne wersji PS4 i Xbox OneDo sieci trafiły nagrania porównujące obie edycje gry piłkarskiej. Okazuje się, że na obu konsolach FIFA 14 działa praktycznie tak samo. Mecze rozgrywają się przy 60 klatkach na sekundę, zaś wszystkie cut-scenki zaniżają prędkość do 30 klatek. W obu przypadkach gracze mogą się cieszyć rozdzielczością 1920x1080 pikseli.
FIFA 14
FIFA 14 FIFA 14
FIFA 14

Na filmach możemy zauważyć, że w przypadku Xboxa One obraz jest nieco ostrzejszy, a kolory żywsze. Nie wiemy jednak, czy jest to efekt samej gry i działania na konsoli czy ustawień. FIFA 14 działa na nowym silniku EA Sports Ignite, który ma oferować całkowicie nowa fizykę i zachowanie piłkarzy. Na filmie widzimy, że zawodnicy zachowują się bardzo dobrze i dość realistycznie. Wrażenie robią też żywe trybuny reagujące na wydarzenia rozgrywające się na murawie.
Test ilości klatek na sekundęNależy pamiętać, że FIFA 14 na pecetach oraz konsolach obecnej generacji korzysta ze starego silnika. W efekcie gracze otrzymali nieco odświeżanego kotleta z delikatnymi zmianami i aktualizacją składów drużyn.
FIFA 14
FIFA 14 FIFA 14
FIFA 14
FIFA 14
FIFA 14
FIFA 14
FIFA 14
FIFA 14
FIFA 14

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
FIFA 14 w porównaniu edycji na Playstation 4 i Xboxa One

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   FIFA 14 w porównaniu edycji na Playstation 4 i Xboxa One