Gry   »   Aktualności   »   F1 2010 - Codemasters opublikowało film z gry

Aktualności

rss

F1 2010 - Codemasters opublikowało film z gry

2010.03.18//  J. Kruczek
F1 2010 to pierwsza od kilku lat gra na licencji Formuły 1. Do dziś ukazało się bardzo mało materiałów z nowej produkcji. Codemasters postanowiło wydać pierwszy materiał video prezentujący F1 2010, dzięki czemu gracze mogą zobaczyć jak rozwija się produkcja i czego mogą się spodziewać po najnowszym dziecku Mistrzów Kodów.
Film prezentuje ujęcia z gry oraz wypowiedzi twórców i kierowcy wyścigowego, Anthony Davidsona, który czynnie uczestniczył w pracach nad grą. Były kierowca Super Aguri i tester Brawn GP pomagał w sprawach technicznych, co pozwoliło na przeniesienie wszystkich niuansów do gry. Twórcy opowiadają o zastosowanych w grze rozwiązaniach, jak zmienne warunki atmosferyczne czy dynamiczna fizyka bolidów.
F1 2010 F1 2010
F1 2010 F1 2010
F1 2010 F1 2010

Najważniejsze jednak, że gracze mogą nareszcie zobaczyć jak się prezentuje F1 2010 na tym etapie produkcji. Wygląda na to, że silnik graficzny EGO ponownie pokazał swoje możliwości i otrzymamy rewelacyjnie wyglądającą grę. W F1 2010 znajdzie się m.in. animowany Pit Stop, w którym mechanicy będą dokonywali rutynowych czynności podczas wyścigu. W materiale video zaprezentowano zeszłoroczne bolidy, ponieważ one służyły twórcom do testów gry przed oficjalna prezentacją wszystkich teamów na 2010 rok. W pełnej wersji gry znajdą się oczywiście zespoły, bolidy i kierowcy z bieżącego sezonu.

F1 2010 zadebiutuje we wrześnie bieżącego roku na komputery PC oraz konsole Xbox 360 i Playstation 3. Juz niebawem powinniśmy zobaczyć kolejne materiały z jednej z najbardziej oczekiwanych gier tego roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
F1 2010 - Codemasters opublikowało film z gry

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   F1 2010 - Codemasters opublikowało film z gry