Gry   »   Aktualności   »   Evolve kończy żywot. 2K Games zamyka serwery

Aktualności

rss

Evolve kończy żywot. 2K Games zamyka serwery

2018.06.02//  J. Kruczek
Evolve było innowacyjną strzelanka sieciową stawiającą na asymetryczny rozdział sił. Niestety gra nie spotkała się z tak ciepłym przyjęciem na jakie liczyli twórcy i w 2016 roku zadebiutowała jej darmowa wersja Evolve Stage 2. Jej żywot wkrótce dobiegnie końca.
2K Games poinformowało, że we wrześniu bieżącego roku zostaną wyłączone serwery darmowej wersji gry. Właściciele pudełkowych wydań będą mogli nadal grać, ale zostaną pozbawieni rozgrywki rankingowej oraz wsparcia ze strony deweloperów. Oznacza to, że żywot pionierskiej produkcji dobiega końca.
Evolve
Evolve Evolve
Evolve

Evolve Stage 2 podobnie, jak płatny pierwowzór okazała się klapą. Mimo interesującego pomysłu na rozgrywkę, gdzie czterech łowców walczy z jednym potworem nie udało się utrzymać społeczności graczy. Wydawca poinformował, że ze względu na malejąca ilość graczy oraz rosnące koszta utrzymania gry decyduje się zamknąć serwery.
Evolve
Evolve
Evolve

Pierwszym etapem będzie zamknięcie sklepu z mikropłatnościami. Nastąpi to 2 lipca. Wydawca zaleca do tego czasu zużycie wszystkich srebrnych i złotych kluczy. Pudełkowa wersja gry pozwoli na branie udziału w kilku trybach zabawy, ale pozbawi graczy dostępu do rankingów, wirtualnego sklepu czy list najlepszych zawodników.
Evolve
Evolve
Evolve

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Train Station Renovation - symulator odnawiania dworcówWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Evolve kończy żywot. 2K Games zamyka serwery

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

  • Ostatnio współczesne wcielenia klasycznych konsol odnoszą spore sukcesy. Za modą na retro...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Evolve kończy żywot. 2K Games zamyka serwery