Gry   »   Aktualności   »   Electronic Arts przeprasza za Battlefield 4 i szykuje zmiany w procesie wydawniczym

Aktualności

rss

Electronic Arts przeprasza za Battlefield 4 i szykuje zmiany w procesie wydawniczym

2014.06.21//  J. Kruczek
Battlefield 4 niestety posiadał wiele błędów i był targany problemami, które powinny być wychwycone podczas testów. Tak się jednak nie stało i gra dała się we znaki wielu graczom, co przysporzyło kolejnych wrogów wydawcy.
Electronic Arts szykuje już premierę kolejnej odsłony serii i jawnie wypowiada się na temat błędów. Dyrektor Generalny EA, Andrew Wilson a także szef EA Dice, Karl-Magnus Troedson przyznali się do błędów w procesie wydawniczym. Fatalne posunięcia podczas produkcji i wydawania Battlefield 4 zaowocowały zmianą polityki firmy.
Battlefield 4 Battlefield 4 jest grą dobrą...
Battlefield 4 ...ale cierpiała na poważne...
Battlefield 4 ...problemy tuż po premierze

Battlefield 4 tuż po premierze posiadało wiele błędów, z których część ośmieszała twórców a inne wręcz uniemożliwiały rozgrywkę. Doszło do tak poważnej sytuacji, że EA zostało pozwane przez inwestorów za zatajenie kondycji gry.

Niedopracowanie miało być spowodowane przez ambicję dewelopera. Wdrożenie bitew dla 64 osób i innowacyjnych systemów odwróciło ich uwagę od pozostałych elementów. Ta sytuacja zmusiła EA do zmian w polityce wydawniczej. Przede wszystkim wydłużono odgórny czas produkcji kolejnych gier. Drugim krokiem jest przedłużenie czasu od ukończenia gry do jej premiery. Deweloperzy mają dostać kilka miesięcy więcej na przetestowanie swoich dzieł.
Battlefield: Hardline - beta gryPierwszym efektem takich ruchów jest Battlefield: Hardline. Gra jest zasadniczo ukończona i weszła w fazę testów podczas targów E3, choć jej premiera jest zapowiedziana na koniec października. Pozostaje mieć nadzieję, że EA nie popełni już takich błędów, jak w przypadku poprzedniego Battlefielda.
Battlefield 4
Battlefield 4
Battlefield 4
Battlefield 4
Battlefield 4
Battlefield 4
Battlefield 4
Battlefield 4
Battlefield 4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Electronic Arts przeprasza za Battlefield 4 i szykuje zmiany w procesie wydawniczym

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Electronic Arts przeprasza za Battlefield 4 i szykuje zmiany w procesie wydawniczym