Gry   »   Aktualności   »   Duke Nukem Forever będzie grzeczną grą? W Australii otrzymał kategorię 15+

Aktualności

rss

Duke Nukem Forever będzie grzeczną grą? W Australii otrzymał kategorię 15+

2011.02.13//  J. Kruczek
Duke Nukem Forever będzie kontynuował jedną z najbardziej popularnych, a zarazem najbardziej wulgarnych serii gier w historii. Okazuje się jednak, że nowa produkcja nie będzie aż tak brutalna, jak mogłoby się to wydawać.
Nowa produkcja została oceniona przez australijski rząd, który bardzo rygorystycznie podchodzi do rynku gier. Australia dopuszcza do sprzedaży jedynie gry, których kategoria wiekowa zostaje wyznaczona na maksymalnie 15+. Produkcje dla dorosłych nie są wypuszczane na Antypodach. Duke Nukem Forever został jednak oceniony przez surowych australijskich recenzentów, jako produkcja nadająca się dla piętnastolatków.
Duke Nukem Forever Duke Nukem Forever
Duke Nukem Forever Duke Nukem Forever
Duke Nukem Forever Duke Nukem Forever


Duke Nukem Forever ma być pełny przekleństw, rozbryzgujących się kosmitów i oczywiście nagich kobiet. Wygląda więc na to, że twórcy nie do końca spełnią swoje obietnice, albo przygotują specjalną wersję gry na rynek australijski. Kilku wydawców wykonywało zabiegi usuwania krwi z gry, czy zmiany jej koloru. Modyfikowano też ścieżki dźwiękowe, byle tylko gra mogła zadebiutować na australijskim rynku. Pozostaje mieć nadzieję, że właśnie taki zabieg zastosują twórcy Duke Nukem Forever, a rynek europejski otrzyma bardzo niegrzeczną grę.

Duke Nukem Forever Duke Nukem Forever
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Duke Nukem Forever będzie grzeczną grą? W Australii otrzymał kategorię 15+

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

  • Tak, to prawda: kobiety uwielbiają męski zapach! Ile to entuzjastycznych rozmów i zwierzeń w...

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Duke Nukem Forever będzie grzeczną grą? W Australii otrzymał kategorię 15+