Gry   »   Aktualności   »   Duke Nukem D-Day w produkcji?

Aktualności

rss

Duke Nukem D-Day w produkcji?

2009.12.01//  J. Kruczek
Duke Nukem Forever miało być najnowszą częścią kultowej strzelanki. Niestety studio 3D Realms upadło a jak się wydawało wraz z nim projekt gry na którą czekają miliony graczy na całym świecie. Jak się okazuje Duke Nukem nie przepadł ostatecznie.
Zobacz także: Serious Sam: The First Encounter HD - reedycja strzelanki z 2001 roku »
Do sieci przeciekł screen, który rzekomo pochodzi z najnowszej gry spod znaku Duke Nukem. Nie wiadomo jeszcze czy zdjęcie jest autentyczne czy tylko jest wytworem jakiegoś fana marki. Gra, z której pochodzi screen nazywa się Duke Nukem D-Day i jest całkiem możliwe, że projekt nie umarł wraz ze studiem matką. Niestety właściciele praw do marki Duke Nukem, czyli Take-Two milczą na temat całej sprawy.

Duke Nukem D-Day Duke Nukem D-Day
Duke Nukem D-Day Duke Nukem Forever
Zobacz także: Alien Breed Evolution, powraca kultowa strzelanka »
Duke Nukem urósł do miana kultowej gry a fani serii wypatrują każdej informacji na temat możliwej kontynuacji. Wszelkie nadzieje rozwiał upadek 3D Realms, aż do dziś. Pozostaje mieć nadzieję, że screen nie jest fałszywką i za jakiś czas poznamy szczegóły na temat Duke Nukem D-Day.

Przypomnijmy, że tytułowy Duke ratował świat przed najazdem kosmitów. Cała rozgrywka we wszystkich odsłonach serii polegała na efektownym unicestwianiu potworów przy pomocy bogatego arsenału zniszczenia. Duke Nukem oprawiony w nowoczesna grafikę z pewnoscią odnotowałby sukces rynkowy. Szkoda tylko, że twórcy gier nie widzą jak bardzo kultowa stała się gra o mięśniaku siejącym zniszczenie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Duke Nukem D-Day w produkcji?
 / 
Komentarze do: Duke Nukem D-Day w produkcji?
jack21 pisze:

Duke Nukem :) Postać iście mityczna. Czy on już przypadkiem nie jest pełnoletni? Na Duke Nukem Forever czekamy faktycznie forever. Nie uwierze, dopóki nie zobacze.

 / 
Komentarze do: Duke Nukem D-Day w produkcji?
darko pisze:

Jak będą zwlekać jeszcze trochę to gracze pamiętający Duke'a odejdą na emeryturę. Te jak wiadomo w Polsce są raczej marne i nie będą mogli sobie podrasować PC, aby spełnił wymagania sprzętowe jakie nowe gry mają. Niech się lepiej pośwpieszą.

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Duke Nukem D-Day w produkcji?