Gry   »   Aktualności   »   Dragon Age III: Inquisition - premiera w 2014 roku na konsolach nowej generacji?

Aktualności

rss

Dragon Age III: Inquisition - premiera w 2014 roku na konsolach nowej generacji?

2012.11.30//  J. Kruczek
Dragon Age III: Inquisition jest jedną z bardziej oczekiwanych produkcji przez fanów RPG. Nowa odsłona ma bardziej przypominać klasyki gatunku, co się podoba fanom cyklu. Mniej optymistyczne są najnowsze wieści pochodzące od jednego z pracowników EA.
W sieci pojawiło się CV jednego z pracowników EA Shanghai, w którym zdradził informacje na temat premiery Dragon Age III: Inquisition. Według jego wpisu gra pojawi się dopiero w 2014 roku i będzie dostępna tylko na konsolach nowej generacji. Wpis szybko został usunięty, a EA postanowiło nie komentować całej sprawy. Pozostaje pytanie, czy premiera będzie też dotyczyła pecetów.
Dragon Age III: Inquisition Dragon Age III: Inquisition
Dragon Age III: Inquisition Dragon Age III: Inquisition
Dragon Age III: Inquisition Dragon Age III: Inquisition


Informacje o przesunięciu daty premiery pojawiały się już wcześniej w plotkach. Stworzenie gry z myślą o nowej generacji konsol wydaje się całkiem prawdopodobna. Nowy Xbox i Playstation powinny zadebiutować na przełomie 2013 i 2014 roku. To oznacza, że gra prezentująca tak mocną markę powinna trafić na te platformy. Wydanie jej przed premierą konsol mogłoby ograniczyć sporo jej żywotność. Ciężko jednak gdybać na temat premiery. O Dragon Age III: Inquisition wiemy nadal niewiele, a jeszcze mniej o planach produkcji nowych konsol. Niewykluczone, że wszystkie tajemnice zostaną odsłonięte po nowym roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dragon Age III: Inquisition - premiera w 2014 roku na konsolach nowej generacji?

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Dragon Age III: Inquisition - premiera w 2014 roku na konsolach nowej generacji?