Gry   »   Aktualności   »   Divinity: Original Sin II grą idealną! Pierwsze recenzje zwiastują tytuł RPG roku

Aktualności

rss

Divinity: Original Sin II grą idealną! Pierwsze recenzje zwiastują tytuł RPG roku

2017.09.21//  J. Kruczek
Divinity: Original Sin II zadebiutował na rynku 14 września i w sieci w końcu zaczęły debiutować recenzje gry. Okazuje sie, że studio Lyrian zaserwowało graczom produkcję niemal idealną.

Gra zbiera rewelacyjne recenzje, które potwierdzają, że Divinity: Original Sin II to prawdziwy tytuł RPG. Inni twórcy powinni się wręcz uczyć od tego dewelopera jak tworzyć wciągające produkcje z gatunku RPG.
Divinity: Original Sin II
Divinity: Original Sin II Divinity: Original Sin II
Divinity: Original Sin II

Średnia ocen w serwisie Metacritic wynosi 93 procent. Praktycznie większość recenzentów jest zgodna, że Divinity: Original Sin II to tytuł niemal doskonały. Chwalona jest oprawa graficzna, klimat, fabuła oraz system walki i jego interakcja z otoczeniem. Paradoksalnie w czasach narzekań na łatwe gry oberwało się właśnie wysokiemu poziomowi trudności.
Divinity: Original Sin II
Divinity: Original Sin II
Divinity: Original Sin II

Divinity: Original Sin II nie jest grą dla początkujących i mało ambitnych graczy. W efekcie osoby nie obeznane z gatunkiem w pierwszych godzinach zabawy mogą przechodzić prawdziwą gehennę. Fani gatunku i starzy wyjadacze mogą spokojnie uznać to za plus i tym samym podnieść noty gry do 10 na 10.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
No Man's Sky - aktualizacja NEXT w zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Divinity: Original Sin II grą idealną! Pierwsze recenzje zwiastują tytuł RPG roku

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Divinity: Original Sin II grą idealną! Pierwsze recenzje zwiastują tytuł RPG roku