Gry   »   Aktualności   »   Devil May Cry 5 bez dodatków po premierze. Capcom nie planów na DLC

Aktualności

rss

Devil May Cry 5 bez dodatków po premierze. Capcom nie planów na DLC

2019.02.22//  J. Kruczek
Devil May Cry 5 zostanie pozbawiony dodatkowej zawartości po premierze. Firma Capcom przekazała informacje, że nie ma w planach tworzenia dodatkowej zawartości do najnowszej odsłony serii.
Matt Walker, producent Devil May Cry 5 ujawnił, że zespół tworzący grę nie planuje dodatków DLC. Jedyną nowością po premierze ma być darmowa aktualizacja wprowadzająca tryb Bloody Palace. To dość ciekawe oświadczenie biorąc pod uwagę wcześniejsze informacje przekazywane przez twórców.
Devil May Cry 5
Devil May Cry 5 Devil May Cry 5
Devil May Cry 5

Reżyser gry, Hidetaki Itsuno zdradził w styczniu, że ma plan wprowadzenia czwartego grywalnego bohatera po premierze. Podkreślał jednak, że decyzja o wydaniu dodatku zapadnie w zależności od popularności gry. Teraz wygląda na to, że plany rozszerzenia skasowano. To tym bardziej zaskakujące, bowiem poprzednie odsłony otrzymywały dodatki w postaci nowych kostiumów czy broni. Niewykluczone, że ewentualna popularność tytułu zmieni decyzję wydawcy. Możliwe jednak, że tuż po ukończeniu prac nad grą zespół odpowiedzialny za tytuł zostanie przekierowany do innego projektu i zwyczajnie nie będzie mieć czasu na tworzenie nowej zawartości.

Devil May Cry 5 zadebiutuje 8 marca na konsolach PS4, Xbox One oraz na komputerach PC.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Arma 3 Contact - zapowiedź rozszerzeniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Devil May Cry 5 bez dodatków po premierze. Capcom nie planów na DLC

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Terminator po wielu latach oficjalnie powraca na ekrany kin! W sieci swoją premierę miał właśnie...

W dziale High-Tech

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Devil May Cry 5 bez dodatków po premierze. Capcom nie planów na DLC