Gry   »   Aktualności   »   Deus Ex: Human Revolution - płatne aktualizacje do wersji Director's Cut

Aktualności

rss

Deus Ex: Human Revolution - płatne aktualizacje do wersji Director's Cut

2013.10.15//  J. Kruczek
Deus Ex: Human Revolution pojawi się w tym miesiącu w wersji Director's Cut. Konsolowi gracze będą musieli zakupić pełną wersję gry, ale pecetowi gracze otrzymali możliwość odpłatnej aktualizacji gry. Wydawca podał ceny pakietu rozszerzającego Deus Ex: Human Revolution.
Gra w wersji Director's Cut oferuje nie tylko podstawową produkcję i wszystkie wydane dotąd dodatki. Twórcy poprawili także sporą część elementów, na które narzekali gracze. W ten sposób pojawiły się choćby zmienione walki z bossami. Wcześniej można było ich zabić jedynie w z góry określony sposób.
Deus Ex
Deus Ex Deus Ex
Deus Ex


Pecetowi gracze mogą kupić nowa edycję Deus Ex: Human Revolution na trzy sposoby. Pierwszy z nich to kompletny zestaw wraz z podstawową grą. Kosztuje on 19,99 euro. Właściciele podstawowej gry będą musieli zapłacić za aktualizację 7,99 euro. Najmniej zapłacą gracze mający w posiadaniu podstawową grę i dodatek Brakujące Ogniwo. Cena tej aktualizacji wyniesie 3,99 euro. Wygląda więc na to, że gracze nie będą musieli przepłacać kupując drugi raz tą samą grę wzbogaconą o dodatki.
Deus Ex
Deus Ex Deus Ex
Deus Ex
Deus Ex
Deus Ex
Deus Ex

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Deus Ex: Human Revolution - płatne aktualizacje do wersji Director's Cut

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Deus Ex: Human Revolution - płatne aktualizacje do wersji Director's Cut