Gry   »   Aktualności   »   Dead Space 3: Awakened - dodatek powróci do klimatu pierwszej części

Aktualności

rss

Dead Space 3: Awakened - dodatek powróci do klimatu pierwszej części

2013.03.08//  J. Kruczek
Dead Space 3: Awakened będzie pierwszym rozszerzeniem fabularnym do najnowszej odsłony cyklu. Tym razem gracze mają otrzymać prawdziwy klimat grozy znany z pierwszej części, a fabuła zaprezentuje wydarzenia rozgrywające się po tych z Dead Space 3.
Dodatek ma być ukłonem w stronę graczy tęskniących za klimatem pierwszej części. Bohaterami będą ponownie Isaac Clarke oraz John Carter. Obaj po wydarzeniach z podstawowej gry powrócili na statek Terra Nova, ale ten został przejęty przez unitologów i zmieniony w świątynię oddającą cześć istocie znanej, jako Głos. Ściany okrętu zostały ozdobione częściami ciał ludzi i nekromorfów, a na pokładzie zaroiło się od nowych wrogów.
Dead Space 3: Awakened
Dead Space 3: Awakened Dead Space 3: Awakened
Dead Space 3: Awakened


Obaj bohaterowie na skutek wcześniejszych wydarzeń doświadczają poważnych halucynacji. Te przedzierają się przez granicę rzeczywistości i będą w stanie zadawać ból. Co ciekawe każdy z bohaterów doświadczy innych omamów, przez co grając w kooperacji każdy gracz zobaczy coś innego. Dead Space 3: Awakened trafi na rynek 12 marca w wersji na pecety i Xboxa 360. Dzień później pojawi się wersja na Playstation 3. Zapowiada się ciekawa propozycja dla fanów Dead Space. Niestety nie zdradzono jeszcze ceny dodatku.

Dead Space 3: Awakened
Dead Space 3: Awakened
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dead Space 3: Awakened - dodatek powróci do klimatu pierwszej części

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Dead Space 3: Awakened - dodatek powróci do klimatu pierwszej części