Gry   »   Aktualności   »   Darksiders 3 - najnowszy patch wprowadza klasyczny system walki

Aktualności

rss

Darksiders 3 - najnowszy patch wprowadza klasyczny system walki

2018.12.22//  J. Kruczek
Darksiders 3 mimo iż jest solidną grą to jednak nie spełnił oczekiwań graczy. Produkcja ma wiele problemów i rozwiązań, które nie spodobały się miłośnikom poprzednich dwóch części.

Sprzedaż Darksiders 3 jest dość niska, ale twórcy nie porzucają swojej produkcji. Najnowszy patch wprowadza ciekawe rozwiązanie do tytułu. A mianowicie deweloper zdecydował się udostępnić klasyczny system walki. Dzięki modyfikacji kilku aspektów w nowej grze można doświadczyć mechaniki z pierwowzorów.
Darksiders 3
Darksiders 3 Darksiders 3
Darksiders 3

Bohaterka może między innymi przerywać ataki i wykonywać sprawne uniki czy błyskawicznie używać przedmioty. Gracze będą mogli w każdej chwili przełączać się między oryginalnym i klasycznym systemem walki. W efekcie część graczy zawiedziona mechanikami może teraz swobodnie sięgnąć po grę i cieszyć się lubianym formatem. Przy okazji zwiększono poziom postaci do 200 i wprowadzono wiele pomniejszych poprawek. Darksiders 3 może nie odniosło komercyjnego sukcesu na starcie, ale zdecydowanie pozostaje interesującą pozycją w gatunku slasherów.

Darksiders 3
Darksiders 3
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Darksiders 3 - najnowszy patch wprowadza klasyczny system walki

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Darksiders 3 - najnowszy patch wprowadza klasyczny system walki