Gry   »   Aktualności   »   Darksiders 3 generuje zyski. THQ Nordic planuje rozwój serii

Aktualności

rss

Darksiders 3 generuje zyski. THQ Nordic planuje rozwój serii

2019.02.18//  J. Kruczek
Po premierze Darksiders 3 pojawiały się informacje o słabej sprzedaży gry i klapie finansowej. Jednak informacje te okazały się nieprawdziwe, a Darksiders 3 spełniło oczekiwania wydawcy. Firma THQ Nordic poinformowała, że jest zadowolona ze sprzedaży trzeciej części tej ciekawej serii.
Wydawca poinformował, że Darksiders 3 zarobiło na pokrycie kosztów produkcji oraz marketing. Koszta zwróciły się jeszcze w minionym roku i od tego czasu tytuł zarabia dla wydawcy. Jak się okazało tytuł okazał się jednym z filarów poprawy kondycji koncernu.
Darksiders 3
Darksiders 3 Darksiders 3
Darksiders 3

THQ Nordic zapewniło też, że Darksiders pozostaje jedną z kluczowych marek wydawcy. To dobrze wróży dla przyszłości serii. Możemy wręcz być pewni, że kontynuacja serii nadejdzie. Nim pojawią się takie plany możemy liczyć na kilka dodatków DLC, które wzbogacą Darksiders 3 w tym roku.

Darksiders 3 po premierze zebrało mieszane recenzje. Jednak twórcy nie pozostali głusi na narzekania i szybko wydali aktualizacje wprowadzające istotne zmiany, jak choćby wprowadzenie systemu walki z poprzednich odsłon.

Darksiders 3
Darksiders 3
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Arma 3 Contact - zapowiedź rozszerzeniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Darksiders 3 generuje zyski. THQ Nordic planuje rozwój serii

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Extreme

W dziale Kultura

  • Terminator po wielu latach oficjalnie powraca na ekrany kin! W sieci swoją premierę miał właśnie...

W dziale High-Tech

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Darksiders 3 generuje zyski. THQ Nordic planuje rozwój serii