Gry   »   Aktualności   »   Darksiders 3 - gameplay z zagadkami środowiskowymi

Aktualności

rss

Darksiders 3 - gameplay z zagadkami środowiskowymi

2018.08.03//  J. Kruczek
Nareszcie ruszyła machina marketingowa gry Darksiders 3. W sieci publikowane są kolejne materiały na temat produkcji, a najnowszy udostępniony przez magazyn IGN skupia się na zagadkach środowiskowych.
Darksiders 3 pozwoli graczom nie tylko siekać zastępy przeciwników, ale także rozwiązywać proste zagadki pozwalające na dalszą eksplorację. W opublikowanym gameplay'u możemy zobaczyć, jak Furia radzi sobie z pajęczynami przeszkadzającymi w podróżowaniu po świecie.
Darksiders 3
Darksiders 3 Darksiders 3
Darksiders 3

Bohaterka do spalania przeszkód wykorzystuje wybuchowe robaczki. Te musza najpierw posilić się specjalną substancją. Oczywiście pozbywanie się pajęczyn nie jest jedynym dostępnym rodzajem zagadek. Twórcy zapowiadają więcej łamigłowek. Na przykład nie zabraknie dobrze znanych kryształowych mieczy znanych z pierwszej części.

Darksiders 3
Darksiders 3
Deweloper podkreśla, że kolejne łamigłówki będą stopniowo tłumaczone. Od najprostszych wariantów po wymagające wykorzystania całej wiedzy zdobytej w czasie rozgrywki. Przypomnijmy, że Darksiders 3 zadebiutuje 27 listopada na PC, PS4 oraz Xbox One.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Geralt trafił do Monster Hunter: WorldWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Darksiders 3 - gameplay z zagadkami środowiskowymi

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Darksiders 3 - gameplay z zagadkami środowiskowymi