Gry   »   Aktualności   »   Dark Souls - zbiorcze wydanie wszystkich odsłon

Aktualności

rss

Dark Souls - zbiorcze wydanie wszystkich odsłon

2018.01.12//  J. Kruczek
Dark Souls w czasach ciągłego ułatwiania gier okazało się prawdziwą perłą na rynku. Seria stawiająca potężne wyzwania przed graczami zyskała popularność na całym świecie. Teraz firma Bandai Namco zapowiada zbiorcze wydanie.
Trylogia Dark Souls na Playstation 4 zadebiutuje 24 maja. Niestety wydawca planuje tylko sprzedaż w Japonii, ale może uda się graczom wywrzeć presję na wydawcy i doprowadzić do zmiany planów. W skład zestawu wejdą trzy główne odsłony serii, a w tym odświeżona cześć pierwsza.
Dark Souls
Dark Souls Dark Souls
Dark Souls

Na pocieszenie pozostaje fakt, że 25 maja odświeżona część pierwsza pojawi się globalnie na PS4, Xbox One oraz PC i Nintendo Switch. Tak więc gracze chcący wrócić do początku tej mrocznej przygody na najnowszych sprzętach będą mieli taką możliwość. Wracając do wydania zbiorczego to gracza zapłacą za nie 447 dolarów.
Dark Souls
Dark Souls
Dark Souls

Za tak wysoką kwotę otrzymamy trzy pełne wydania gier ze wszystkimi dodatkami DLC. Do tego w steelbooku pojawią się płyty z soundtrackami, efektowne podpórki na książki, oraz encyklopedie przedmiotów. Całość dopełnią grafiki koncepcyjne oraz wielkie kolekcjonerskie pudełko. Zestaw prezentuje się dość imponująco i pewnie nie zabraknie chętnych.
Dark Souls
Dark Souls
Dark Souls

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Metro Exodus - klimatyczne introWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dark Souls - zbiorcze wydanie wszystkich odsłon

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Dark Souls - zbiorcze wydanie wszystkich odsłon