Gry   »   Aktualności   »   Dante's Inferno - dodatek Dark Forest już w marcu na Xbox 360 i Playstation 3

Aktualności

rss

Dante's Inferno - dodatek Dark Forest już w marcu na Xbox 360 i Playstation 3

2010.01.28//  J. Kruczek
Jonathan Knight ze studia Visceral odpowiedzialnego za grę Dante's Inferno wyjaśnił kwestie dodatku DLC, który miał się pojawić wyłącznie w USA na konsolę Playstation 3. Jak się okazuje rozszerzenie będzie dostępne także na konsolę Xbox 360.
Dodatek trafi pierwotnie na PS3 w amerykańskiej "boskiej edycji" gry. Jak wyjaśnia Knight, DLC zostanie udostępnione także do dystrybucji elektronicznej, zarówno na konsole Xbox 360 jak i Playstation 3. Europejscy gracze tez otrzymają specjalną wersję Dante's Inferno, ale będzie ona pozbawiona dodatku. Rozszerzenie Dark Forest ma się pojawić w elektronicznej dystrybucji w marcu 2010.
Dante's Inferno Dante's Inferno
Dante's Inferno Dante's Inferno
Dante's Inferno Dante's Inferno

Dark Forest przeniesie gracza do wydarzeń bezpośrednio przed fabułą z podstawowej gry. W tytułowym lesie gracze poznają zagubionego bohatera. Ten fragment historii został bardzo skąpo opisany w Boskiej Komedii, dlatego twórcy gry mogli sobie pozwolić na własną interpretację zdarzeń. Przypomnijmy, że Dante's Inferno zadebiutuje w naszym kraju 5 lutego 2010 i przeniesie graczy w mityczny świat przedstawiony w Boskiej Komedii.
Dante's Inferno Dante's Inferno
Dante's Inferno Dante's Inferno
Dante's Inferno Dante's Inferno

Główny bohater będzie musiał przemierzyć siedem kręgów piekieł, aby dojść do celu. Gra wzbudziła już dużo kontrowersji za sprawą agresywnej kampanii reklamowej, niektórym nie spodobał się także pomysł przeniesienia piekła do gry, co wyszło twórcom Dante's Inferno bardzo dobrze. Wysoki poziom grafiki i dobra grywalność połączone z epickimi scenami sprawiają, że Dante's Inferno na długo pozostanie w pamięci graczy.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Dante's Inferno - dodatek Dark Forest już w marcu na Xbox 360 i Playstation 3

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

  • Po zeszłorocznym sukcesie, ASICS wprowadza na rynek nowy, ulepszony NOVABLAST 2 z jeszcze lepszą...

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Dante's Inferno - dodatek Dark Forest już w marcu na Xbox 360 i Playstation 3