Gry   »   Aktualności   »   Cyberpunk 2077 - zadania zaoferują dużo większą swobodę niż w Wiedźminie 3

Aktualności

rss

Cyberpunk 2077 - zadania zaoferują dużo większą swobodę niż w Wiedźminie 3

2019.04.29//  J. Kruczek
Cyberpunk 2077 ma być grą niezwykle rozbudowaną. Przedstawiciele CD Projekt Red na każdym kroku chwalą się ogromem rozwiązań jakie przygotowują dla swojej najnowszej produkcji.
Reżyser zadań, Mateusz Tomaszkiewicz zdradził, że swoboda wyborów i możliwości poprowadzenia zadań będą tak szerokie oraz nieliniowe, że znacząco odróżnią Cyberpunk 2077 od pozostałych gier studia. Nowa produkcja ma oferować znacznie większą wolność niż Wiedźmin 3: Dziki Gon. W efekcie gracze mają otrzymać unikatowe doświadczenie.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Jak zapewnia Tomaszkiewicz oczywiście pozostaną charakterystyczne rozwiązania jak waga decyzji, konsekwencje czy dobrze napisane postacie. Każde zadanie będzie pozwalało na wykonanie go na wiele różnych sposób. Dzięki temu gracz nie będzie się musiał martwić, że źle poprowadzi rozwój swojej postaci bowiem zawsze znajdzie się sposób na przejście misji. Nieliniowość nie będzie więc się ograniczać do samej narracji, ale przede wszystkim do swobody rozgrywki.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 nie ma jeszcze swojej daty premiery. Możliwe, że szczegóły poznamy na targach E3, gdzie jak zapowiada deweloper ma zostać przedstawiony mocny pokaz gry.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cyberpunk 2077 - zadania zaoferują dużo większą swobodę niż w Wiedźminie 3

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Cyberpunk 2077 - zadania zaoferują dużo większą swobodę niż w Wiedźminie 3