Gry   »   Aktualności   »   Cyberpunk 2077 - wkrótce mamy zobaczyć zwiastun pełny śmierci

Aktualności

rss

Cyberpunk 2077 - wkrótce mamy zobaczyć zwiastun pełny śmierci

2018.02.11//  J. Kruczek
Mike Pondsmith jest twórcą gier fabularnych z serii Cyberpunk. Na ich podstawie powstaje polski Cyberpunk 2077. Autor zapowiedział, że już wkrótce zobaczymy zwiastun nowej produkcji studia CD Project RED.
Wygląda na to, że polski deweloper już niedługo zacznie mocną akcję promocyjną swojej gry. Niedawno dopisano studio do oficjalnej listy deweloperów na E3 2018. Teraz ojciec gier Cyberpunk zapowiada, że niedługo będziemy mogli zobaczyć nowy mocny zwiastun produkcji.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Pondsmith podczas jednego z wywiadów zdradził kilka informacji na temat gry Cyberpunk 2077. Wyjawił on, że w świecie gry technologia będzie wykorzystywana przez biednych i poniżanych do walki z opresją korporacji. W kwestii zwiastuna zapowiedział, że zobaczymy w nim jak wiele śmierci jest obecnej w świecie Cyberpunk 2077. Klip ma być mocnym doświadczeniem.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 został zapowiedziany przeszło 5 lat temu i najwyższy czas, aby ruszyła machina marketingowa. Podobno na targach E3 oprócz zwiastuna zostanie pokazana wczesna grywalna wersja. Ta ma być dostępna na zamkniętych pokazach.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Far Cry 5: Zombie atakują - zapowiedź rozszerzeniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cyberpunk 2077 - wkrótce mamy zobaczyć zwiastun pełny śmierci

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Cyberpunk 2077 - wkrótce mamy zobaczyć zwiastun pełny śmierci