Gry   »   Aktualności   »   Cyberpunk 2077 - prezentacja na E3 i pierwsze szczegóły

Aktualności

rss

Cyberpunk 2077 - prezentacja na E3 i pierwsze szczegóły

2018.06.12//  J. Kruczek
Cyberpunk 2077 zakończył efektownie konferencję Microsoftu podczas targów E3. Produkcja studia CD Projekt RED w końcu doczekała się pierwszego pokazu, choć nie zdradził on wiele na temat samej gry.

Okazuje się jednak, że w zwiastunie ukryto kilka wskazówek. Co się z nich dowiedzieliśmy? Przede wszystkim zdradzono przyczyny tak długiego trzymania gry w zaciszu studia. Deweloper chciał, aby najpierw na rynek trafił Wiedźmin 3 wraz z dodatkami. Dopiero później ekipa skupiła się na produkcji pełną parą. Mimo iż wcześniej można było zdradzić pierwsze detale, to studio chciało poczekać, aż będzie miało coś do zaprezentowania.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Akcja Cyberpunk 2077 rozegra się na terenie USA rządzonego przez korporacje. Tam gdzie nie sięgają ich wpływy rządzą bezlitosne gangi. Co ciekawe zwiastun skupiał się na akcji i fajerwerkach przedstawiających świat. Jednak sama rozgrywka ma być czysto krwistym RPG stojącym fabułą.

Gracze będą mieli możliwość stworzenia własnego protagonisty. Tytuł ma być prezentowany podczas targów E3, więc wkrótce powinny się pojawić kolejne szczegóły. CD Projekt RED zdradza, że gra jest tak duża, że studio nie jest w stanie oszacować obecnie jej rozmiarów. Dlatego też ciężko powiedzieć kiedy Cyberpunk 2077 trafi na rynek. Studio chce bowiem solidnie doszlifować całość, aby nie dać graczom bubla.

Na koniec wspomniano, że Cyberpunk 2077 otrzyma wsparcie podobne do Dzikiego Gonu. Oznacza to pomniejsze darmowe dodatki oraz przynajmniej dwa duże rozszerzenia. Miłośnicy mikropłatności mogą swoje pieniądze przeznaczyć na inne tytuły. Polski deweloper nie ma zamiaru posuwać się do takiego wyciskania forsy ze swoich fanów. Nadmieńmy też, że wersja PC nie skorzysta z żadnych zabezpieczeń DRM.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sniper Elite V2 Remastered w pierwszym zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cyberpunk 2077 - prezentacja na E3 i pierwsze szczegóły

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Lifestyle

  • Tak, to prawda: kobiety uwielbiają męski zapach! Ile to entuzjastycznych rozmów i zwierzeń w...

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

  • Apple iPad Air 2019 został zaprezentowany bez większej pompy. Producent po prostu pokazał w sieci...


Do góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Cyberpunk 2077 - prezentacja na E3 i pierwsze szczegóły