Gry   »   Aktualności   »   Cyberpunk 2077 bez lootboksów. Prezes CD Projekt RED nie zostawia na nich suchej nitki

Aktualności

rss

Cyberpunk 2077 bez lootboksów. Prezes CD Projekt RED nie zostawia na nich suchej nitki

2018.02.17//  J. Kruczek
Cyberpunk 2077 nie będzie posiadać lootboksów. Marcin Iwiński, prezes CD Projekt RED przedstawił swój stosunek do skrzyń z dodatkowa zawartością. I szczęśliwie podziela on zdanie rozsądnych graczy.
Prezes polskiego studia został zapytany wprost o stosunek do lootboksów. W swojej odpowiedzi nie zostawił na nich suchej nitki. Jak stwierdził, jeżeli gracz płaci pełną cenę za tytuł to powinien otrzymać obszerny dopracowany kawałek zawartości na wiele godzin zabawy. Dla CD Projektu RED obszerna zawartość oznacza co najmniej 50-60 godzin głównej fabuły i kilkaset godzin zabawy z czynnościami pobocznymi.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077 Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Iwiński podkreśla, że jeden gracz zadowolony z gry zrobi więcej dobrego niż sztab PR-owców. Co więcej jeden niezadowolony gracz będzie mógł ściągnąć czarne chmury nad wydawców i ma nadzieję, że takich graczy krytykujących lootboksy nie zabraknie.

Oczywiście brak mikropłatności nie oznacza braku płatnych dodatków. Jednak dla polskiego dewelopera płatne rozszerzenie oznacza dodatkową zawartość na wiele godzin zabawy, a nie ubranko dla głównego bohatera. Wygląda na to, że Cyberpunk 2077 będzie jedną z ostatnich gier nie zdzierających z gracza ostatniego grosza.
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077
Cyberpunk 2077

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Train Station Renovation - symulator odnawiania dworcówWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Cyberpunk 2077 bez lootboksów. Prezes CD Projekt RED nie zostawia na nich suchej nitki

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

  • Ostatnio współczesne wcielenia klasycznych konsol odnoszą spore sukcesy. Za modą na retro...

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Cyberpunk 2077 bez lootboksów. Prezes CD Projekt RED nie zostawia na nich suchej nitki