Gry   »   Aktualności   »   Crysis 3 - Crytek zapowiada zaawansowaną grafikę na pecetach

Aktualności

rss

Crysis 3 - Crytek zapowiada zaawansowaną grafikę na pecetach

2012.05.08//  J. Kruczek
Crysis 3 ma kontynuować dobrą passę serii, co oznacz między innymi zaawansowaną oprawę graficzną. W przypadku poprzedniej odsłony pecetowi gracze musieli się liczyć z zaniżoną grafiką przez równoczesną pracę nad konsolowymi edycjami. Dopiero po pewnym czasie wydano stosowne aktualizacje poprawiające efekty graficzne.
Tym razem Crytek zapowiada, że pecetowi gracze nie muszą się obawiać gorszej grafiki. Przedstawiciel studia powiedział w jednym z wywiadów, że mimo równoczesnych prac nad konsolowymi i pecetowymi edycjami nie pojawi się celowe pogorszenie grafiki na komputerach. Wręcz przeciwnie zespół pracujący nad tą wersją gry ma się postarać wycisnąć jak najlepsze efekty.
Crysis 3 Crysis 3
Crysis 3 Crysis 3
Crysis 3 Crysis 3


Takie informacje cieszą, tym bardziej, że pierwsza część wyznaczyła standardy graficzne na długie lata. Crytek zapowiada efekty, które zobaczymy dopiero na super wypasionych komputerach. Crysis 3 powstaje od początku ze wsparciem DirectX 11, co również ucieszy pecetowych graczy. Co więcej twórcy zapewniają, że na słabszych komputerach gra nie będzie się jedynie odpalała i wyglądała ohydnie. Wręcz przeciwnie ma być tak skonstruowana, aby na gorszym sprzęcie wyglądała ładnie, a jedynie będzie w niej brakowało zaawansowanych efektów.

Crysis 3 Crysis 3
Crysis 3 Crysis 3
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Crysis 3 - Crytek zapowiada zaawansowaną grafikę na pecetach

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Wybór materaca nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Nowoczesne produkty pozwalają poprawić...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Crysis 3 - Crytek zapowiada zaawansowaną grafikę na pecetach