Gry   »   Aktualności   »   Commandos powraca! Kalypso Media kupiło prawa do gry

Aktualności

rss

Commandos powraca! Kalypso Media kupiło prawa do gry

2018.07.12//  J. Kruczek
Ostatnio trwa moda na odświeżanie starych marek gamingowych. Głównie można to było zobaczyć na przykładzie platformówek ale moda sięgnie nieco dalej. Starsi gracze z pewnością ucieszą się, że na rynek powróci seria Commandos.

Firma Kalypso Media poinformowała, że odkupiła prawa do takich marek, jak Commandos, Praetorians oraz Imperial Glory od firmy Pyro Studios. Wydawca zapowiedział, że ma spore plany związane z tymi legendarnymi markami. Pojawią się zarówno odświeżone wersje klasyków, jak i zupełnie nowe odsłony serii.
Commandos
Commandos Commandos
Commandos

Kalypso Media słynie z odświeżania zapomnianych marek. To ten wydawca przedłużył żywot serii Tropico i do dziś ja rozwija. W tej chwili za wcześnie na szczegóły odnośnie nowych gier. Jednak wydawca zapewnia, że już niedługo będziemy mogli zagrać choćby w nową odsłonę serii Commandos.

Ta seria zadebiutowała w 1998 roku grą pod tytułem Commandos: Za linią wroga. Gracze mogli prejąć kontrolę nad grupą komandosów działających na tyłach wroga. Seria słynęła z wymagającej ale satysfakcjonującej rozgrywki strategicznej. Doczekała sie dwóch bezpośrednich kontynuacji oraz czwartej odsłony zmieniającej charakter na grę FPP. To ona była gwoździem do trumny marki. Teraz seria powinna powrócić w swoim oryginalnym formacie. Wystarczy wspomnieć, że wzorowany na Commandos tytuł Shadow Tactics: Blades od the Shogun spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sniper Elite V2 Remastered w pierwszym zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Commandos powraca! Kalypso Media kupiło prawa do gry

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

  • Tak, to prawda: kobiety uwielbiają męski zapach! Ile to entuzjastycznych rozmów i zwierzeń w...

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Commandos powraca! Kalypso Media kupiło prawa do gry