Gry   »   Aktualności   »   Command & Conquer - remaster klasycznych strategii bez mikropłatności

Aktualności

rss

Command & Conquer - remaster klasycznych strategii bez mikropłatności

2018.10.16//  J. Kruczek
Command & Conquer powróci na rynek. Kultowa seria doczeka się remasterów klasycznych odsłon, co ostatnio zostało potwierdzone przez Electronic Arts. Teraz producent, Jim Vessela zdradził, że w odświeżonych strategiach nie znajdzie się żadna forma mikropłatności.
Odświeżenie klasycznych odsłon serii to wielkie wydarzenie dla fanów tych kultowych produkcji. Seria Command & Conquer zasadniczo współtworzyła gatunek RTS i od lat gracze oczekiwali na powrót marki. Wydanie remasterów pokaże EA jaka część graczy będzie chciała sięgnąć po strategie. I to jest szansa na stworzenie później kolejnej odsłony.
Command & Conquer 4
Command & Conquer 4 Command & Conquer 4
Command & Conquer 4

Póki co szykowane remastery budzą wiele obaw graczy. Między innymi w sieci najczęściej poruszano kwestię mikropłatności, którymi EA zabiło kilka swoich ostatnich dużych tytułów. Wystarczy wspomnieć Star Wars: Battlefront II czy NFS: Payback.

Jim Vessela zapewnił, że w Command & Conquer Remaster nie znajdziemy żadnej formy mikropłatności. To zapewnienie powinno uspokoić fanów marki. Nikt nie chciałby, aby tak kultowa pozycja umarła w tak haniebny sposób.
Command & Conquer 4
Command & Conquer 4
Command & Conquer 4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Forza Street w debiutanckim zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Command & Conquer - remaster klasycznych strategii bez mikropłatności

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Command & Conquer - remaster klasycznych strategii bez mikropłatności