Gry   »   Aktualności   »   Colin McRae: Dirt 3 - Codemasters przygotowało zakręcone tryby online

Aktualności

rss

Colin McRae: Dirt 3 - Codemasters przygotowało zakręcone tryby online

2011.04.11//  J. Kruczek
Codemasters wie, jak przyciągnąć graczy do swoich produktów i również w Dirt 3 znajdziemy dość ciekawe rozwiązania. Wydawca wielokrotnie mówił, że Dirt zaliczy wielki powrót do korzeni, dzięki czemu otrzymamy produkcję w większości poświęconą rajdom samochodowym.
Skupienie się na klimatach rajdowych nie oznacza wycofania się z rozrywkowych elementów gry. Programiści nie zapomnieli o trybach online, które zapewnią możliwość zabawy ze znajomymi. W sieci krążyły też plotki o imprezowych trybach, które zaserwują zastrzyk pozytywnej energii między kolejnymi odcinkami wirtualnych rajdów. Codemasters potwierdziło istnienie nietypowych trybów i tak prezentujemy trzy imprezowe opcje rozgrywki sieciowej.
Dirt 3 Dirt 3
Dirt 3 Dirt 3
Dirt 3 Dirt 3


Invasion będzie pierwszym trybem, który polega na koszeniu samochodem kartonowych robotów. W ten sposób gracze będą odpierali kolejne fale nacierających wrogów. Drugi tryb Outbreak zmienia samochody w zombiaki. Zabawa zaczyna się z jednym zainfekowanym graczem, który przez kontakt z innymi zaraża. Zwycięży ostatni zdrowy samochód na mapie. Ostatnim imprezowym trybem będzie Transporter, który jest niczym innym, jak popularnym Capture the Flag. Trzeba przyznać, ze przeniesienie trybów rozgrywki z gier FPP do wyścigów jest oryginalnym pomysłem, który powinien się wszystkim spodobać.
Dirt 3 Dirt 3
Dirt 3 Dirt 3
Dirt 3 Dirt 3
Dirt 3 Dirt 3
Dirt 3 Dirt 3
Dirt 3 Dirt 3

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Colin McRae: Dirt 3 - Codemasters przygotowało zakręcone tryby online

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Colin McRae: Dirt 3 - Codemasters przygotowało zakręcone tryby online