Gry   »   Aktualności   »   Colin McRae: Dirt 3 - Codemasters opublikowało pierwszy trailer

Aktualności

rss

Colin McRae: Dirt 3 - Codemasters opublikowało pierwszy trailer

2010.08.01//  J. Kruczek
Codemasters dokonało oficjalnej prezentacji najnowszej odsłony serii Colin McRae Dirt. Trzecia odsłona Dirta została zaprezentowana podczas olimpiady sportów ekstremalnych X-Games w Los Angeles. W trakcie imprezy twórcy gry pokazali pierwszy trailer nowej produkcji.
Pierwszy film z najnowszego Dirta prezentuje rajdową Fiestę Kena Blocka w akcji. Oglądając trailer możemy wyciągnąć kilka wniosków na temat wyglądu nowej gry. Dirt 3 będzie zawierał kilka dyscyplin sportów samochodowych, takich, jak Rajdy, Rallycross czy sama olimpiada X-Games, bądź zawody zrobione na jej wzór. Cieszy fakt, że do gry powrócą śnieżne odcinki specjalne, których brakowało w poprzedniej odsłonie serii.
Colin McRae: Dirt 3 Colin McRae: Dirt 3
Colin McRae: Dirt 3 Colin McRae: Dirt 3
Colin McRae: Dirt 3 Colin McRae: Dirt 3

Nie są jeszcze znane szczegóły na temat premiery gry, ani dokładnej zawartości. Wszystko poznamy w swoim czasie, najważniejsze, że Dirt 3 faktycznie powstaje i to z pełnym rozmachem, który towarzyszył także poprzedniej części. Można się spodziewać, że oprawa graficzna ulegnie nieznacznym poprawom. Takie plotki pojawiły się w sieci, że Dirt 3 nie będzie jeszcze oparty o nowy silnik graficzny EGO 2. Gra ma być tworzona jeszcze na starszej wersji, która mogliśmy oglądać w Dirt 2 i Race Driver: GRID. Informacje te nie są jednak potwierdzone, i jakość grafiki poznamy dopiero po zaprezentowaniu pierwszych dokładnych screenów z gry.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Colin McRae: Dirt 3 - Codemasters opublikowało pierwszy trailer

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Colin McRae: Dirt 3 - Codemasters opublikowało pierwszy trailer