Gry   »   Aktualności   »   Civilization VI - nadchodzi obszerny dodatek Gathering Storm

Aktualności

rss

Civilization VI - nadchodzi obszerny dodatek Gathering Storm

2018.11.21//  J. Kruczek
Sid Meier's Civilization VI doczeka się dużego dodatku Gathering Storm. Rozszerzenie skupi się w głównej mierze na aspektach klimatycznych oraz doda nowe możliwości dyplomatyczne czy też wprowadzi dwa nowe scenariusze.
Drugie duże rozszerzenie do Civilization VI ma się pojawić na pecetach 14 lutego 2019 roku. Wraz z nim do gry trafią niebezpieczne zjawiska atmosferyczne, wybuchy wulkanów czy powodzie. Gracze będą musieli wkalkulować nieoczekiwane zjawiska w swoją strategię. Burzliwy klimat wprowadzi także nowe opcje dyplomatyczne związane z tym aspektem.
Civilization VI
Civilization VI Civilization VI
Civilization VI

Gathering Storm zaserwuje nam też dwa nowe scenariusze oraz dziewięciu liderów dla ośmiu niewidzianych jeszcze frakcji. Zmiany klimatyczne pozwolą graczom na rozpoczynanie dialogu na światowym kongresie i nawiązywanie współpracy z innymi liderami w celu zapobieganiu kataklizmom.

Zajdą też poważne zmiany w kwestii surowców. Nadmierne eksploatowanie paliw kopalnych będzie zmieniać klimat. Konieczne będzie inwestowanie w odnawialne źródła energii. Kolejnym ważnym aspektem stanie się rzeźbienie terenu, które między innymi pozwoli kontrolować ewentualne powodzie. W Civilization VI pojawi się też nowa era pozwalająca sięgnąć po rozwiązania technologiczne rodem z XXI wieku. Zapowiada się więc nie lada gratka dla fanów strategii.
Civilization VI
Civilization VI
Civilization VI
Civilization VI
Civilization VI
Civilization VI

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Civilization VI - nadchodzi obszerny dodatek Gathering Storm

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Civilization VI - nadchodzi obszerny dodatek Gathering Storm