Gry   »   Aktualności   »   Chroma - pierwszy w historii shooter muzyczny

Aktualności

rss

Chroma - pierwszy w historii shooter muzyczny

2014.02.18//  J. Kruczek
Studio Harmonix jest znane z takich produkcji, jak Rock Band czy Dance Central. Teraz deweloper postanowił stworzyć coś bardziej oryginalnego i pracuje nad nowym FPP. Jednak bronią w strzelance free-to-play będzie nie klasyczna broń, a muzyka.
Chroma będzie darmowym FPS-em, a przy jego produkcji współpracuje studio Hidden Path Entertainment mające na swoim koncie między innymi Counter Strike: Global Offensive. Nowa gra będzie jednak pierwszym na świecie muzycznym shooterem.
Chroma Chroma będzie pierwszym...
Chroma ...w historii shooterem pozwalającym...
Chroma ...na walkę muzyką

Ogólna koncepcja jest dość standardowa i zawiera wiele trybów sieciowych oraz różne klasy postaci z rozmaitymi umiejętnościami. W przeciwieństwie do klasycznych gier gracze posłużą się bronią dźwiękową. Machiny zniszczenia mają odgrywać od niskich tonów po rasowe brzmienia gitary. Gracze dosłownie będą mogli zabić rywali muzyką, a przy tym pokazać światu swój gust muzyczny.
Chroma
Chroma
Chroma

Dźwięk będzie ogólnie bardzo ważny dla całej rozgrywki. Dla przykładu muzyka w tle będzie odzwierciedlała wygląd świata. W podniosłych momentach utworów arena będzie się zmieniała. W rytm utworu w tle będą się pojawiały i znikały osłony czy wieżyczki. Wszystko tak, aby gracz się czuł jakby prowadził walkę właśnie w tym słuchanym utworze. Mikropłatności będą obejmować jedynie dodatki ubarwiające rozgrywkę, ale nie dadzą przewagi majętnym graczom. Wszystkie elementy potrzebne do zwycięstw będą całkowicie darmowe. Chroma zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku i będzie dostępna przez platformę Steam.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Chroma - pierwszy w historii shooter muzyczny

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Chroma - pierwszy w historii shooter muzyczny