Gry   »   Aktualności   »   Chernobylite - twórcy szukają wsparcia na Kickstarterze

Aktualności

rss

Chernobylite - twórcy szukają wsparcia na Kickstarterze

2019.04.12//  J. Kruczek
Chernobylite debiutuje na Kickstarterze. Gliwickie studio The Farm 51 zdecydowało się na zbiórkę pieniędzy potrzebnych do rozbudowy grywalnego obszaru gry rozgrywającej się w Czarnobylu.
Twórcy gry potrzebują dodatkowych 100 000 dolarów na stworzenie większej zawartości. Osoby zainteresowane wsparciem studia mogą przekazać minimum 2 dolary, co zapewni im specjalną tapetę, cyfrowy artbook oraz podziękowania studia. Kolejne progi odblokowują następne bonusy. Warto odnotować, że najwyższy próg powyżej 2,5 tysiąca dolarów gwarantuje nie tylko grę i masę cyfrowych gadżetów. Wspierający pojadą też na wycieczkę do Czarnobyla z deweloperami oraz zostaną NPC-ami w grze.
Chernobylite
Chernobylite Chernobylite
Chernobylite

Przypomnijmy, że Chernobylite powstaje przy użyciu technologii fotogrametrii. Oznacza to realistycznie odwzorowany świat. W czasie zabawy gracze odwiedzą okolice uszkodzonego reaktora w poszukiwaniu ukochanej głównego bohatera. Strefa skażona okaże się miejscem niebezpiecznym nie tylko ze względu na grupy militarne, ale także nadprzyrodzone zjawiska. Chernobylite zapowiada się na dość interesujący projekt.
Chernobylite
Chernobylite
Chernobylite

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Wolfenstein: Youngblood w gameplay'u z E3Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Chernobylite - twórcy szukają wsparcia na Kickstarterze

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Chernobylite - twórcy szukają wsparcia na Kickstarterze