Gry   »   Aktualności   »   Chernobylite - nowy survival horror studia The Farm 51

Aktualności

rss

Chernobylite - nowy survival horror studia The Farm 51

2019.02.07//  J. Kruczek
Gliwickie studio The Farm 51 ujawniło nowe informacje na temat swojego projektu Chernobylite. Jest to survival horror osadzony w Czarnobylskiej Strefie Wykluczenia.
Twórcy zdradzili pierwsze informacje na temat rozgrywki i fabuły gry Chernobylite. Gracze wcielą się w fizyka, którego ukochana zaginęła w czasie katastrofy w Czarnobylu. Po 30 latach bohater nadal nie może pogodzić się ze stratą i postanawia wrócić do Czarnobylskiej Strefy Wykluczenia.
Chernobylite
Chernobylite Chernobylite
Chernobylite

Na miejscu okazuje się, że teren jest opanowany przez żołnierzy i potwory. A w okolicy wydobywa się tajemniczą substancję. Chernobylite ma być survival horrorem o nieliniowej konstrukcji świata oraz fabuły. Gracz ma mieć swobodę eksploracji oraz poznawania historii. Decyzje gracza mają mieć duży wpływ na towarzyszy i postaci spotykane w grze. Nie zabraknie takich mechanik, jak rozbudowane rzemiosło czy ciągłe braki zapasów.
Chernobylite
Chernobylite
Chernobylite

Chernobylite podobnie, jak poprzednia gra studia, czyli Get Even, skorzysta z fotogrametrii. Oznacza to realistyczną grafikę i pokazanie miejsc naprawdę występujących w Czarnobylu. Zapowiada się naprawdę interesująca produkcja.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Wolfenstein: Youngblood w gameplay'u z E3Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Chernobylite - nowy survival horror studia The Farm 51

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Chernobylite - nowy survival horror studia The Farm 51