Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Ghosts - twórcy prezentują system Klanów

Aktualności

rss

Call of Duty: Ghosts - twórcy prezentują system Klanów

2013.10.12//  J. Kruczek
Call of Duty: Ghosts będzie oferować wsparcie dla graczy łączących się w klany. W ten sposób twórcy chcą zadbać o kreowanie się dużej społeczności graczy. Osoby należące do klanów będą mogły uczestniczyć w Wojnie Klanów oraz międzyklanowej grze dostępnej za pomocą specjalnej aplikacji mobilnej.
Do 25 października można rejestrować klany za pośrednictwem oficjalnej strony gry. Po tym czasie otwarta rejestracja klanów ruszy dopiero po premierze gry. Twórcy opublikowali też specjalny zwiastun poświęcony klanom. Można go zobaczyć powyżej. Co ważne Call of Duty: Ghosts będzie oferować klanom możliwość łączenia się graczy z różnych platform. Oznacza to, że w jednym ugrupowaniu znajdą się osoby posiadające grę na Xboxa 360, PS3, PS4, Xboxa One oraz PC.
Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Ghosts Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Ghosts


Gracze będą mogli wyzywać drużyny innych klanów na pojedynki w każdym z trybów. Wystarczy też, że w meczu online pojawią się dwie osoby z jednego klanu i już klan otrzyma punkty Clan XP. Zarządzanie klanem ułatwi specjalna aplikacja na tablety i smartfony. Zastąpi ona usługę Elite. W aplikacji znajdzie się też gra taktyczna pozwalająca na prowadzenie wojny globalnej z innymi klanami. Na mapie zostaną wyświetlone punkty, które należy zdobyć i utrzymać, a każdy z nich będzie się wiązał z konkretnym trybem i meczem online. Zapowiadają się więc ciekawe atrakcje.
Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Ghosts Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Ghosts

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Call of Duty: Ghosts - twórcy prezentują system Klanów

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Ghosts - twórcy prezentują system Klanów