Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Ghosts - oficjalna prezentacja multiplayera

Aktualności

rss

Call of Duty: Ghosts - oficjalna prezentacja multiplayera

2013.08.15//  J. Kruczek
Call of Duty: Ghosts podobnie, jak poprzednie odsłony skupi się w dużej mierze na rozgrywce sieciowej. Activision zaprezentowało szczegóły multiplayera, który ma być najbardziej innowacyjny od czasów pierwszego Modern Warfare.
Wydawca zorganizował specjalny pokaz w Los Angeles, podczas którego zdradzono pierwsze szczegóły rozgrywki sieciowej. W grze znajdą się oprócz znanych już trybów zupełnie nowe formy zabawy. W Search & Rescue martwi zawodnicy pozostawią po sobie tagi, które zebrane przez członków drużyny przywrócą gracza do życia.
Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Ghosts Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Ghosts

Cranked zaś przypomina standardową potyczkę. Jednak zabicie przeciwnika daje nagły wzrost szybkości i zręczności postaci. Haczykiem jest fakt, że trzeba w odpowiednim czasie wyeliminować kolejnego wroga. Inaczej nasza postać zginie w efektownej eksplozji. W trybie Squad gracze stworzą drużyny walczące z komputerem. Całość uzupełni seria nowych broni oraz nowa klasa postaci. Nie zabraknie trybu kooperacji.
Nowością będzie modyfikowanie postaci wzorem gier RPG. Co ciekawe pojawi się też możliwość sterowania kobietą. Twórcy przewidują około 20 tysięcy możliwych konfiguracji wyglądu. W każdej wersji platformowej mamy się cieszyć obrazem o prędkości 60 klatek. W rozgrywce zostanie zastosowanych 20  nowych Killstreaków, czyli nagród za starcia. Statystyki gracza i postacie będzie można przenosić między konsolami obecnej i nowej generacji. Podobnie, jak zawartość Season Pass. Przypomnijmy, że Call of Duty: Ghosts zadebiutuje na rynku 5 listopada.

Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Ghosts
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Call of Duty: Ghosts - oficjalna prezentacja multiplayera

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Ghosts - oficjalna prezentacja multiplayera