Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Ghosts mniej popularny w przedsprzedaży niż Black Ops 2

Aktualności

rss

Call of Duty: Ghosts mniej popularny w przedsprzedaży niż Black Ops 2

2013.08.03//  J. Kruczek
Call of Duty: Ghosts jest pierwszą odsłoną serii od dawna, która nie pobiła ilości zamówień przedpremierowych poprzedniczek. Gra i tak cieszy się zainteresowaniem, ale nie uzyskuje takich wyników zamówień, jak Black Ops 2.
Sytuacja nie jest specjalnym zaskoczeniem. Na rynek zmierzają konsole nowej generacji i wielu graczy nie zdecydowało jeszcze na jaką platformę się zdecydują końcem roku. W efekcie gry wydawane na obecną, jak i na nową generację konsol stawiają klientów w sytuacji ciężkiego wyboru. Tak na prawdę nadal nikt nie wie, jak się spiszą nowe sprzęty i czy warto będzie w nie zainwestować tuż po premierze.
Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Ghosts Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Ghosts


Przy okazji Activision poinformowało, że zanotowało przeszło stu procentowy wzrost dochodów ze sprzedaży cyfrowej. Ta forma handlu zyskuje coraz większa popularność i niewykluczone, że koncern będzie w najbliższym czasie rozwijał cyfrową dystrybucję. Call of Duty: Ghosts zaserwuje nam nieco nowości, choć wszystkie będą rozwinięciem możliwości starego silnika graficznego. Wersja na obecną generacje konsol oraz na pecety zadebiutuje 5 listopada. Premiera edycji na PS4 i Xboxa One pozostaje tajemnicą.

Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Ghosts
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Call of Duty: Ghosts mniej popularny w przedsprzedaży niż Black Ops 2

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Ghosts mniej popularny w przedsprzedaży niż Black Ops 2