Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Ghosts - gra wykorzystuje podrasowany, stary silnik graficzny

Aktualności

rss

Call of Duty: Ghosts - gra wykorzystuje podrasowany, stary silnik graficzny

2013.05.25//  J. Kruczek
Call of Duty: Ghosts zrobiło bardzo dobre wrażenie podczas prezentacji Xboxa One. Gra wygląda rewelacyjnie i znacznie odbiega od poprzednich odsłon cyklu. Okazuje się jednak, że Infinity Ward nie stworzyło nowego silnika graficznego, zamiast tego solidnie rozwinięto starszą technologię.
Jede3n z przedstawicieli dewelopera wyjaśnił, dlaczego nie powstała zupełnie nowa technologia na potrzeby gry. Wszystko za sprawą krótkiego czasu między poszczególnymi odsłonami. Infinity Ward nie było w stanie przez dewa lata zaprojektować od podstaw silnika graficznego. To spowodowało, że na warsztat trafił poprzedni silnik.
Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Ghosts Call of Duty: Ghosts
Call of Duty: Ghosts


Programiści rozebrali dostępny silnik i dodali do niego technologie wykorzystywane przez konsole nowej generacji. Zwiększono wydajność poszczególnych efektów i poprawiono możliwości obliczeniowe, Wszystko przełożyło się na możliwość budowy znacznie lepszej grafiki, co możemy obserwować na filmach z prezentacji Call of Duty: Ghosts. Dokładniejsze prezentacje gry zobaczymy na targach E3, gdzie będziemy mieli okazję stwierdzić, czy faktycznie poprawiony silnik jest tak dobry, jak zapowiada deweloper.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Call of Duty: Ghosts - gra wykorzystuje podrasowany, stary silnik graficzny

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Call of Duty: Ghosts - gra wykorzystuje podrasowany, stary silnik graficzny